Olej

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Olej

Příspěvek od johnyG »

Ahoj tak sice uz nemam dwojecku ale v sekci trojkaru sem se jeste nszabydlel. A tak pisnu i sem, poridil jsem si GIII TDI a koupil jsem do nej olej Castrol magnatec 10W40, protoze mi to hodne lidi doporucovalo. A v sekci GIII mi jeden clen rekl za je spatnej. Nemate s nim někdo zkusenosti? Nerad bych tomu motoru uskodil.

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: Olej

Příspěvek od sails »

a v cem je spatnej to uz ti nerekl co? :D
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Olej

Příspěvek od Bastard »

Nalej ho tam, maže? Maže. Tak není co řešit. Doporučilo ti to spousta lidí a jenom jeden řekl ne, tak budeš hned měnit značku? Přece kdyby to takhle fungovalo všude, tak zapalujeme ohně křesáním šutrů a jíme mamuty...

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: Olej

Příspěvek od johnyG »

sails píše:a v cem je spatnej to uz ti nerekl co? :D
Psal tam ze jak ho tam nalil tak mu to zacalo zrat olej. Ale treba mel ten motor v nejakym blbym stavu. Proste ho tam naleju, i prodavac mi rikal ze je hodne dobrej a hodi se do tohoto motoru. Dik

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Olej

Příspěvek od Willdaa »

Nic neres a lej to tam....a ten co ti rikal ze je ten olej spatnej a zacalo mu ho to zrat tak bud ma vyjetej motor nebo tam mel buhvi jakej olej predtim
PS: samo nejlepsi je tam nalejt to co v tom motoru bylo (mysleno jako stejnou znacku a typ oleje)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Olej

Příspěvek od Rouballik »

Já mam jinej problem.. Oleje už mam v autí zoufale málo a už tejden hledám nějakej štítek s nějakym typem oleje.Kam se to dává nebo kam se píše s jakym olejem mam teď v motoru čest???

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Olej

Příspěvek od Bastard »

Rouballik píše:Já mam jinej problem.. Oleje už mam v autí zoufale málo a už tejden hledám nějakej štítek s nějakym typem oleje.Kam se to dává nebo kam se píše s jakym olejem mam teď v motoru čest???
Štítek... Může být absolutně kdekoliv nebo tam prostě a jednoduše není vůbec. I to se může stát. Často bývá v motorovým prostoru štítek na drátku přidělanej na nějaké hadičce, nebo nalepenej na zvonu apod, nebo zboku na palubovce, když otevřeš dveře. Ale většinou tam není vůbec. Nalej tam 10W40, tím nic neposereš.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Olej

Příspěvek od Willdaa »

Lepsi varianta by byla ze ten olej vymenis pac pokud nevis co tam je za typ tak asi ani nevis kolik je na nem najeto a 500,- za nejakej normalni olej 10W40 a 200,- za filtr neni zas tolik :roll:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Olej

Příspěvek od Rouballik »

Joo to já ho chci měnit, jen mé vystrašil kámoś když mi ŕikal že tam nesmim nalejt jinou skupinu

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Olej

Příspěvek od Rouballik »

A ten 10W40 i do TDčka???

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Olej

Příspěvek od Bastard »

Kua když si to tak vezmu, tak tě i docela chápu. Já mám taky boba měnit olej, protože a) nevím, co tam je, b) jede to, tak co... Stejně už to má za pár, jezdí 10let na stejnej olej a nic se neděje. Sice za studena trošku zaklepou hydroštely, ale do minuty se spraví. PS: auto mám 2 roky, takže žádný, že za to můžu já :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“