Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od swapino »

Zdravim Clubaci :)

Takze, co mam dneska pro Vas ? :) Takze, po-te co jsem pred 14 dnima proslap na svy Jette brzdovej pedal na podlahu pri sjezdu zkopce a panicky zatah za rucni brzdu :) Jsem se jal vymenit brzdovy trubicky, projistotu i ty co zatim nepraskly ... :) Kazdopadne jak jsem tak vyheveroval auto ... a tak ... tak jsem tak koukal na podlahu, tak jakz takz OK, kazdopadne ... mam problem se zadkem na prave strane. Jak je z podlahy takovej ten vybeh na kterem pak je uchycena zadni naprava, tak ten se tam proste na me ve velkym smeje s otevrenou pusou :) Jde mi o to, ze se tam vyloupla takova velka direcka :P :D Ty jo ... a tak si rikam, jestli je vubec sance takovyhle auto jeste (samozrejme po nakych upravach ) protahnout technickou ... jestli se nemam na naky brzdovy trubicky vysrat a PUSTIT TO Z KOPCE DOLU :)

takze co bych tak potreboval, shlidnete prosim fotky. Jedna se o pravoou zadni stranu auta. Zbytek podlahy OK ... prahy OK ... druha strana OK ... jen proste ta prava ... je jaksi taksi ROZKVETLA a kvete dal :)

takze se Vas tazi :)

za A, je to tak ROZKVETLY, ze jste nikdy vetsi louku nevideli nebo se jeste nemam stresovat ? :)

za B, co by se s tim dalo udelat popripadne ma to vyhlidky po upravach co navrhnete udelat technickou ?

za C, nemel bych to hodit z meze ?

za D, jaktoze prava strana je v horsim stavu nez ta leva strana ?

za E, nechcete te mi jsem hodit taky naky Beby svych auticek at se necejtim tak smutne ? Trebas soutez o nejvetsi diru do plechu ? :) Hehe :)

Diky Swapino ? :)
DSC00895.JPG
DSC00896.JPG
DSC00898.JPG
DSC00899.JPG
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od labolatolni_mys »

A) ty vole to je fakt moc s tím bych se bál jezdit :!: :!: :!: to je konečná.
B) technická na černo ano, legálně ne, při vyvaření by jsi musel vyměnit půlku auta jelikož je to rozsáhlejší než myslíš a není to vidět.
C) podle mě to už dávno mělo být na vrakovišti. (jako všechny večka).
D) protože na pravé straně dostává karoserie víc zabrat jelikož projíždíš kanály a díry na kraji silnice, tkaže tma vzniká větší pnutí, navíc spojene s tím že v pravé části vozovky se nachází víc kaluží (se solí nebo bez) a tím pádem víc vody na pravé straně. a v zimě (je to dáno asi stylem ježdění v pravo) se stává že většinou zaparkuješ tak že chumelenice a studená vánice takřka vždy fouká z prava na auto.
E) u jetty jsem měl v zadním podběhu díru jako pěst.
Přílohy
HPIM2895.JPG
HPIM2706.JPG
HPIM1413.JPG

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od Keflek »

Uz jsem videl i horsi a jezdilo to...ale tohle uz je hodne. Se ani nevyplati opravovat

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od vwCharlie »

ááá,tak to je libovka :P
Na ND pokud tam je ještě něco z toho dobré. Nějaké vyvařování nebo opravy nemají smysl :)

Odpoveď E: promiň,horší už to tu snad nikdo nemá

Udělej z toho RATlook a máš to zadara :lol: :wink:
Přílohy
ww20069.jpg
erte4.jpg

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od OndrIs »

auííííí :D
Přílohy
DSC00746.JPG
DSC00747.JPG
DSC01013.JPG
DSC01030.JPG

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od swapino »

vwCharlie píše:ááá,tak to je libovka :P
Na ND pokud tam je ještě něco z toho dobré. Nějaké vyvařování nebo opravy nemají smysl :)

Odpoveď E: promiň,horší už to tu snad nikdo nemá

Udělej z toho RATlook a máš to zadara :lol: :wink:
A nechces to na nahradni dily ? :) Hehe ;) Kazdopadne ... na ty postrky u nas ... to bude jeste ok, technickou to jeste ma do ledna ... by me zajimalo jak to mohlo projit, ale tak to je vec, druha ... ze ... kazdopdane ja ji nedelal :) No jo no ... co se da delat ... v lednu pujde do sveta ... chudera mala ... a ja s ni mel takovy plany ... buuuuuuuuuuuu :'(
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od labolatolni_mys »

swapino píše:
vwCharlie píše:ááá,tak to je libovka :P
Na ND pokud tam je ještě něco z toho dobré. Nějaké vyvařování nebo opravy nemají smysl :)

Odpoveď E: promiň,horší už to tu snad nikdo nemá

Udělej z toho RATlook a máš to zadara :lol: :wink:
A nechces to na nahradni dily ? :) Hehe ;) Kazdopadne ... na ty postrky u nas ... to bude jeste ok, technickou to jeste ma do ledna ... by me zajimalo jak to mohlo projit, ale tak to je vec, druha ... ze ... kazdopdane ja ji nedelal :) No jo no ... co se da delat ... v lednu pujde do sveta ... chudera mala ... a ja s ni mel takovy plany ... buuuuuuuuuuuu :'(
hele víš jak, nejsme tak bohatí aby jsme si mohli dovolit kupovat levné věci.
věř mi když chceš něco dobrýho musíš za to zaplatit.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od vwCharlie »

labolatolni_mys píše:
swapino píše: A nechces to na nahradni dily ? :) Hehe ;) Kazdopadne ... na ty postrky u nas ... to bude jeste ok, technickou to jeste ma do ledna ... by me zajimalo jak to mohlo projit, ale tak to je vec, druha ... ze ... kazdopdane ja ji nedelal :) No jo no ... co se da delat ... v lednu pujde do sveta ... chudera mala ... a ja s ni mel takovy plany ... buuuuuuuuuuuu :'(
hele víš jak, nejsme tak bohatí aby jsme si mohli dovolit kupovat levné věci.
věř mi když chceš něco dobrýho musíš za to zaplatit.
asi tak a předem se musíš rozhodnout,co s tím autem budeš zamýšlet :wink:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od Bastard »

VWcharlie určitě bude vědět, jak jsem tehdá kupoval tu Jettu :mrgreen: Když jsem si ji odvážel, tak sem se mohl dívat pod sebe na silnici, stačilo jenom poodhrnout kobereček. Kdybych chtěl, tak sem to mohl prokopnout a mít z toho Flinstonekáru :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od pino.t »

Pokud chceš zůstat u jetty mám tu jednu navíc, je to 1,6 diesel, technickou to má do půlky příštího roku, ale nápravy má vyměněný a hlavně mají na čem držet :mrgreen: Prah u spolujezdce teda taky zrezlej a na dveřích jsou taky puchýřky, ale furt je to bezpečnější než to tvoje a hlavně to brzdí.
Tak kdyby si měl zájem tak SZ.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od swapino »

labolatolni_mys píše:
swapino píše: A nechces to na nahradni dily ? :) Hehe ;) Kazdopadne ... na ty postrky u nas ... to bude jeste ok, technickou to jeste ma do ledna ... by me zajimalo jak to mohlo projit, ale tak to je vec, druha ... ze ... kazdopdane ja ji nedelal :) No jo no ... co se da delat ... v lednu pujde do sveta ... chudera mala ... a ja s ni mel takovy plany ... buuuuuuuuuuuu :'(
hele víš jak, nejsme tak bohatí aby jsme si mohli dovolit kupovat levné věci.
věř mi když chceš něco dobrýho musíš za to zaplatit.
Tohle moudro se mi libi ;) S timhle autem jsem zacal tak i koncim ... muj vzsestup byl rychly jako pad. To auto doslouzi do konce technicky. A ja budu muset resit ... nakup neceho jinyho. S nejvetsi pravdepodobnosti to bude nejakej prizdis**c na leasing. Jako Fabia, Dacia ... a co ja whim ... ;)
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

swapino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 19.01.2008 22:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od swapino »

Bastard píše:VWcharlie určitě bude vědět, jak jsem tehdá kupoval tu Jettu :mrgreen: Když jsem si ji odvážel, tak sem se mohl dívat pod sebe na silnici, stačilo jenom poodhrnout kobereček. Kdybych chtěl, tak sem to mohl prokopnout a mít z toho Flinstonekáru :mrgreen:
Obrázek
A jakpak to skoncilo ? :) Jezdis jak Fred .. a nebo to dostalo novou sanci ? :)
[: Lepší spisovatel než automechanik, ale snažim se dělat pokroky :]

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od Bastard »

swapino píše:
Bastard píše:VWcharlie určitě bude vědět, jak jsem tehdá kupoval tu Jettu :mrgreen: Když jsem si ji odvážel, tak sem se mohl dívat pod sebe na silnici, stačilo jenom poodhrnout kobereček. Kdybych chtěl, tak sem to mohl prokopnout a mít z toho Flinstonekáru :mrgreen:
Obrázek
A jakpak to skoncilo ? :) Jezdis jak Fred .. a nebo to dostalo novou sanci ? :)
Minulej týden si s ní pohrála hydraulická ruka jeřábu při odvozu na šroťák... Málem to ten borec ale nenaložil, jak to bylo shnilý...

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od pino.t »

Bastard píše: Minulej týden si s ní pohrála hydraulická ruka jeřábu při odvozu na šroťák... Málem to ten borec ale nenaložil, jak to bylo shnilý...
Minutu ticha za mrtvou Jettu.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rez, Rez ... Dira ... Rez ... Dira ... Rez :)

Příspěvek od Bastard »

pino.t píše:
Bastard píše: Minulej týden si s ní pohrála hydraulická ruka jeřábu při odvozu na šroťák... Málem to ten borec ale nenaložil, jak to bylo shnilý...
Minutu ticha za mrtvou Jettu.
Řekl bych spíš zabte předchozího majitele...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“