ciklovac zadniho sterace

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
bukero11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 29.03.2008 12:39

ciklovac zadniho sterace

Příspěvek od bukero11 »

zdarec vsichni.mam malej problem.delal jsem komplet zadni dvere takze jsem vsechno sundal a pak nasadiky moc za rady.cusdil ale zadni sterac mi necikluje tak jak ma.proste kdyz se zapne tak ma ject tam a spatky a porad do kola.no a ja to mam nejaky rozhozeny a nevim jak to mam seridit aby to makalo tak jak ma.ja kdyz ho zapnu tak jede tam a kousek zpatky.zacas se to srovna ale potom taky rozhodi.potreboval bych poradit jestli se to v tom tisicihranu hned u moturku nastavuje a popripade jak a jestli musim hejbat i s ramenem sterace.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ciklovac zadniho sterace

Příspěvek od vwCharlie »

dodržuj příště více rozdělování podsekcí,není to poprvé co jsem musel přesouvat tvůj příspěvek třeba jako tento z podsekce "Motory-benzin"
A aspoň trošku se snaž dodržovat gramatiku českého pravopisu.Chápu,že nikdo není dokonalý,ale aspoň si to jednou po sobě přeči,když už nic.
Díky

Jinak pokud ti to jede někdy správně a někdy ne,tak bude zrada spíš v relátku nebo v páčkách. Kdyby ti to chodilo nesprávně pořád,tak ho máš blbě přesazený na tisícihranu motorku. Ale zdůrazňuji,že na tisícihranu motorku,né na hřídelce,která trčí ze dveří.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“