Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od Curda »

Chtěl bych to dát zase zpátky do černý barvy, ale nevim čim to stříknout?? Brzdovka je dost agresivní. Kdo jste to řešil a jak to funguje?? Dííkec

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od Bastard »

Curda píše:Chtěl bych to dát zase zpátky do černý barvy, ale nevim čim to stříknout?? Brzdovka je dost agresivní. Kdo jste to řešil a jak to funguje?? Dííkec
Já teda nevím, ale mně brzdovka ven nechčije a lakovat zevnitř brzdovej válec je celkem bejkárna...

Uživatelský avatar
ok
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od ok »

On myslí zvenku. Jednoznačně komaxit.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od Bastard »

ok píše:On myslí zvenku. Jednoznačně komaxit.
No to je mi jasný, ale jednak to má v blbým tématu(což je strašně namáhavá činnost, přemýšlet při psaní příspěvků) a pak nevím, proč by to mělo být něco spešl, když brzdovka normálně ven neteče... :zzz:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od vwCharlie »

Bastard píše:
Curda píše:Chtěl bych to dát zase zpátky do černý barvy, ale nevim čim to stříknout?? Brzdovka je dost agresivní. Kdo jste to řešil a jak to funguje?? Dííkec
Já teda nevím, ale mně brzdovka ven nechčije a lakovat zevnitř brzdovej válec je celkem bejkárna...
:lol: :lol:
Bastard píše:
ok píše:On myslí zvenku. Jednoznačně komaxit.
No to je mi jasný, ale jednak to má v blbým tématu(což je strašně namáhavá činnost, přemýšlet při psaní příspěvků) a pak nevím, proč by to mělo být něco spešl, když brzdovka normálně ven neteče... :zzz:
stalo se,přesouvám

Uživatelský avatar
Curda
Pilot
Pilot
Příspěvky: 852
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od Curda »

To jsou ty podtémata, no jo, Ingeniééér nejsem, takže pak to tak dopadá :wink:
Jinak samosebou zvenku a komaxitem když to budou vypalovat, nepojebká se něco uvnitř??

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od xxMIKExx »

Bastard píše:
Curda píše:Chtěl bych to dát zase zpátky do černý barvy, ale nevim čim to stříknout?? Brzdovka je dost agresivní. Kdo jste to řešil a jak to funguje?? Dííkec
Já teda nevím, ale mně brzdovka ven nechčije a lakovat zevnitř brzdovej válec je celkem bejkárna...
tak teda newim jak by si ty dokazal sundat brzdovej valec tak aby ti na to neukapla brzdovka :lol: jinak to rozežere aj komaxit pokud to tam nechaš o trochu dele,mam to odzkoušeny
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od Bastard »

xxMIKExx píše:
Bastard píše: Já teda nevím, ale mně brzdovka ven nechčije a lakovat zevnitř brzdovej válec je celkem bejkárna...
tak teda newim jak by si ty dokazal sundat brzdovej valec tak aby ti na to neukapla brzdovka :lol: jinak to rozežere aj komaxit pokud to tam nechaš o trochu dele,mam to odzkoušeny
A co třeba do toho nerejpat a nechat ho být tam, kde je :mrgreen:

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od OndrIs »

komaxit na brzdovej válec určitě né!!!!
Brzdovka je ohromě agresivní a pokud na ni kapneš tak se za chvili totálně rozežere (vyzkoušeno) a vypalovat to nevím jsou tam gumový těsnění a membrana ne, to by se asi při 200 C rozškvařilo!
když už barvu tak bych tam dal normalní autolak , nebo chlorokaučukovou barvu ktera je proti kyselinám atd! Stříkali jsme ted stím podvozek na brouka a je to něco jako plnič neni to gumové ani lepive je to prostě jako normálni základovka a vrchní barva v ruzných barvách a je leklá :wink:

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Čim nalakovat hlavní brzdovej válec??

Příspěvek od RCRIK »

nekde jsem videl barvu na brzdy a ta je odolna proti brzdovce :wink: skus prohledat ty neoblibeny tuning shopy.jinak natrel jsem to hemerdlitkou obcas to na to ukaplo pri dolejvani a barva drzela zkusenost cca rok.
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“