Gola sada

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Uživatelský avatar
AJET0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Gola sada

Příspěvek od AJET0 »

Zdar klubáci, potřeboval bych radu. Scháním nějakou golu. Nejsem profík ale nemám rád z principu šmejdy a uvažuju o české ATX ale je mi divné, že nemají žádné internetové stránky, nebo ty co už nefungujou. Kvalita nevím, ale reference jsou na to celkem dobré. Záruka je na to prý 6 let, ale jak bych ji řešil, když maj prodejnu snad u Písku... To bych tam jako posílal bity nebo ořechy? To mi přijde nedomyšlený.

Samo se mi líbí Fortum, kterou bych tu mohl sehnat celkem levně, resp. 2900,- takovou tu komplexní. Tak nevím.

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od Adams »

ATX mam taky, ale jen tu 3/8" racnu a metricke a palcove orechy.Jeste sem s tim nic nedelal,ale vypada to solidne.
Jinak mam jeste 1/4" a 1/2" racnu ale od Kraftwerku a tam je jina cena, ale super kvalita.

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od Adams »

Jestli chces tu ATX tak tohle je zajimava nabidka:
http://aukro.cz/item362761798_velka_pro ... dejny.html
Zatim jsem na to slysel jen same dobre.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Gola sada

Příspěvek od vwCharlie »

a proč je to v sekci motory-benzin??

Jinak já si myslím,že pokud nejsi vyložené mačo,tak ti to musí vydržet,pokud s tím neděláš každý den a nebudeš na račnu nasazovat trubku a podobně. Jinak TONA je TONA. A třeba profi račny Sandvick,to je teprv kvalita,ale taky i ta cena.

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od maro »

hlavně ne manessmanna,je sice hezké že na to mají 10 let záruku ale co s toho když diler pro ostravsko je neschopný a kničemu něco vyměnit,osobní skušenosti

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od RCRIK »

TONA vede pouzivame dnes a denne spokojenost ale nic neni na veky(nerikam ze je to extra kvalita). a svatecni naradi STANLEY :D
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
AJET0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Gola sada

Příspěvek od AJET0 »

tak díky za názory a zkušenosti. Chtěl sem jít do manessmanna, 215 dílů všechny 3 ráčny za 3500,- ale asi do něj teda fakt nepůjdu. Tak už se rozhoduju jen mezi ATX a Fortum.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“