rallye interier

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: rallye interier

Příspěvek od Willdaa »

RCRIK píše:Willdo kdyz jsou teda jen z corra a nemuzou byt z rallye tak proc kazdy druhy rallye v DE ma prave tyhle.a videl jsem je i s napisem rallye.?nechci bejt na tebe hnusnej ale kazdymu se neliby co tobe :wink:.proste kazdej mame svuj vkus.
Co to do me jedes ja tady nic neprosazuju jenom jsem rekl svuj nazor....jinak vubec nevim co si tim chtel rict 8O

ad. Rallye sedaky koukni se na Ebay,Autoscout a ver mi ze original Rallye ma ty co jsou na prvnim obrazku provedenim bud svetly nebo tmavy latky uprostred pak se delaly este kozeny plne v elektrice (nedavno sem smyk daval fotky)...na doppel.wobber.de si taky muzes precist:
höhenverstellbare Sportsitze im Design "Sportkaro" mit Schriftzug "Rallye" (Sitzwangen in Leder)
coz volne prelozeno znamena: vyskove stavitelna sportovni sedadla v designu "Sportkaro" s napisem Rallye (bocnice v kuzi).......nikde tam nenajdes nic napsanyho o moznosti Recaro

navic ty prvni s napisem recaro jsou skutecne z G3 :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
RCRIK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1395
Registrován: 25.09.2007 11:33
Bydliště: Roudnice nad Labem (Podlusky)
Kontaktovat uživatele:

Re: rallye interier

Příspěvek od RCRIK »

dobra jen je mi divny ze to proste ma plno rallye prave na autoscoutu a mobile a i ebay :(.otazka jestli to co tu nabizi je vubec rallye interier :|.nechtel jsem do tebe šít jen proste posledni dobou mi prislo ze se ti tu hodne veci neliby.
kontakty na mě Tel:721766496 nebo email: martyan_R@seznam.cz
Hledám svojí GII kterou někdo ukradl !!! http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=183103

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: rallye interier

Příspěvek od smyk »

RCRIK píše:u nas v CR se vse prodava za jiny ceny nez v nemecku.oni to berou trosku vic.

no prave tak sup snima na ebay a vydelat ne v česku to stejně nikdo nekoupi za solidní peníz tadyk nato každej sere jestly je to naky rallye nebo wob hlavně at to nestojí moc penez a proto to tu uvidímte malo
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
rejsi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: zlin

Re: rallye interier

Příspěvek od rejsi »

jsou to orig s napisem rallye jako na ty druhy fotce,boky dveri a kupatko v kuzi

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: rallye interier

Příspěvek od xxMIKExx »

mam doma recara s GIII gti a tak je srovnejte,sou uplne stejny,akorat nejsou v kuži
Přílohy
recaro g3.jpg
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Re: rallye interier

Příspěvek od diRk »

xxMIKExx píše:mam doma recara s GIII gti a tak je srovnejte,sou uplne stejny,akorat nejsou v kuži
taky moc pekny kousky... :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“