Golf II GTI S16

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od xxMIKExx »

jj,KRko ma jezdit na 98 oc.,jinak nema takovej vykon,malo kdo na to jezdí
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od OndrIs »

To že PFko není žádnej sportovec, tak stím bych nesouhlasil

Uživatelský avatar
Dráža
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3203
Registrován: 18.01.2008 21:50
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od Dráža »

Jsem smířlivá povaha a snažím se s každým (pokud to jde) vycházet. Proto modifikuji svoji větu na to, že PFko je méně výkonostní sportovec než KRko :D
Spokojen?
GTIII: Myslíš Mobile a Autoscout, nebo používáš i jiné "elektronické autobazary"?

Uživatelský avatar
GTIII
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od GTIII »

GTIII: Myslíš Mobile a Autoscout, nebo používáš i jiné "elektronické autobazary"?[/quote]

Přesně tyhle. Jiný neznám.

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od OndrIs »

Dráža píše:Jsem smířlivá povaha a snažím se s každým (pokud to jde) vycházet. Proto modifikuji svoji větu na to, že PFko je méně výkonostní sportovec než KRko :D
Spokojen?
GTIII: Myslíš Mobile a Autoscout, nebo používáš i jiné "elektronické autobazary"?
NE :lol:

Uživatelský avatar
Dráža
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3203
Registrován: 18.01.2008 21:50
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od Dráža »

OndrIs: No jo, tak co nadělám :) Lépe to vyjádřit nedovedu. Chtělo by to nějaké srovnáníčko :D Někdy....
OndrIs píše:
Dráža píše:Jsem smířlivá povaha a snažím se s každým (pokud to jde) vycházet. Proto modifikuji svoji větu na to, že PFko je méně výkonostní sportovec než KRko :D
Spokojen?
GTIII: Myslíš Mobile a Autoscout, nebo používáš i jiné "elektronické autobazary"?
NE :lol:

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od OndrIs »

Dráža píše:OndrIs: No jo, tak co nadělám :) Lépe to vyjádřit nedovedu. Chtělo by to nějaké srovnáníčko :D Někdy....
OndrIs píše: NE :lol:
:evil: :D

Uživatelský avatar
camaro
Profík
Profík
Příspěvky: 956
Registrován: 06.04.2008 20:44

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od camaro »

kamarád koupil Golf GTi 16v S16 s velkým sáním a také neví co to znamená
nafoukaný je to lepčí
scháním tyto maličkosti
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p1407306" onclick="window.open(this.href);return false;
kola na prodej
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=136304" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od xxMIKExx »

camaro píše:kamarád koupil Golf GTi 16v S16 s velkým sáním a také neví co to znamená
je to jen frantikovský označení verze obič ventilera
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od vwCharlie »

GTIII píše:
Dráža píše:Já ti nevím, byl jsem se na něho podívat asi před dvěma měsíci, ale sháním nějaký zajímavější kousek. Vše je sice origo, ale žádný super krasavec to není. V bazaru stojí snad půl roku a jednání o nižší ceně je bez úspěchu, nemají potřebu se ho nutně zbavit a tak čekají na nějakého blázínka jako jsi ty nebo já :D Motor naskočil hned, ale hrozně koktal, což možná může být způsobeno i dlouhým stáním v bazaru (nevím, nejsem odborník). Záleží, co sháníš a zdali jsi ochoten zaplatit takový obnos. Již najaký čas tu bedlivě sleduji prodeje KRek a musím říci, že se za 70 tisíc dá koupit lepší kousek než je ten v Garage Europa. Tak hodně štěstí.
Upřímně 70 táců za dvojkového Golfa se mi zdá docela dost, za tyhle prachy, by to už měla být leštěnka. K tomu motoru, nejsem žádnej odborník a nechám se rád informovat, ale podle mě by "stříkačka" měla běžet rovnoměrně, ne?

Viděl jsi tohle: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6429915 ten vypadá ještě líp, ale ta cena, to už je masakr. Na plecháčích.
tak ten je nádherný,je to ale sice trošku pálka,ale když spočítám že bych měl koupit něco levnější a tudíž i určitě v horším stavu,tak abych se dostal na tento stav,tak mě to stejně na ty prachy příjde. 78 je už ale trošku moc,těch 70 bych ještě mávl rukou. Jinak tento motor je se vstřikováním digifant s katem,tedy PF a jezdí taky velmi slušně,co se týče výkonu a je u něj i pěkná spotřeba. Žádný sportovní odvaz to sice není,ale v provozu se neztratí a řádit se s tím dá taky velmi pěkně. :)

Uživatelský avatar
Reno
Pilot
Pilot
Příspěvky: 811
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko,TRNAVA

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od Reno »

GTIII píše:
Dráža píše:Já ti nevím, byl jsem se na něho podívat asi před dvěma měsíci, ale sháním nějaký zajímavější kousek. Vše je sice origo, ale žádný super krasavec to není. V bazaru stojí snad půl roku a jednání o nižší ceně je bez úspěchu, nemají potřebu se ho nutně zbavit a tak čekají na nějakého blázínka jako jsi ty nebo já :D Motor naskočil hned, ale hrozně koktal, což možná může být způsobeno i dlouhým stáním v bazaru (nevím, nejsem odborník). Záleží, co sháníš a zdali jsi ochoten zaplatit takový obnos. Již najaký čas tu bedlivě sleduji prodeje KRek a musím říci, že se za 70 tisíc dá koupit lepší kousek než je ten v Garage Europa. Tak hodně štěstí.
Upřímně 70 táců za dvojkového Golfa se mi zdá docela dost, za tyhle prachy, by to už měla být leštěnka. K tomu motoru, nejsem žádnej odborník a nechám se rád informovat, ale podle mě by "stříkačka" měla běžet rovnoměrně, ne?

Viděl jsi tohle: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6429915 ten vypadá ještě líp, ale ta cena, to už je masakr. Na plecháčích.
Origo stav,je origo stav.Ak by ten Golfik bol v takom stave ako sa zda na fotkach,tak uz ho mam doma...aj za tie peniaze...
Bol som tam v bazare nanho pozerat a nieje to bohvie co...Je prelakovany a nie bohvieako kvalitne a ani nie cely...Niekto tam varil zadne blatniky-koroze a viecko nadrze...podvozok je nastriekany gumoasfaltom vcelku hnusne...Sedaky poskodene...............
Myslim si,ze ta cena je uplny nezmysel.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od vwCharlie »

Reno píše:
GTIII píše: Upřímně 70 táců za dvojkového Golfa se mi zdá docela dost, za tyhle prachy, by to už měla být leštěnka. K tomu motoru, nejsem žádnej odborník a nechám se rád informovat, ale podle mě by "stříkačka" měla běžet rovnoměrně, ne?

Viděl jsi tohle: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6429915 ten vypadá ještě líp, ale ta cena, to už je masakr. Na plecháčích.
Origo stav,je origo stav.Ak by ten Golfik bol v takom stave ako sa zda na fotkach,tak uz ho mam doma...aj za tie peniaze...
Bol som tam v bazare nanho pozerat a nieje to bohvie co...Je prelakovany a nie bohvieako kvalitne a ani nie cely...Niekto tam varil zadne blatniky-koroze a viecko nadrze...podvozok je nastriekany gumoasfaltom vcelku hnusne...Sedaky poskodene...............
Myslim si,ze ta cena je uplny nezmysel.
no na těch fotkách to nejde vidět,ještě že tak,já se už měl na něj v úmyslu zajet kouknout. Ale kurňa kdyby to stálo za to,tak by jsi byl zase první,kura ty to sbíráš ne? :lol:
Ta stříbrná trojka v tom 16V,taky pěkně utekla pod rukama kámošovi :lol:

Uživatelský avatar
GTIII
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Golf II GTI S16

Příspěvek od GTIII »

Reno píše:
GTIII píše: Upřímně 70 táců za dvojkového Golfa se mi zdá docela dost, za tyhle prachy, by to už měla být leštěnka. K tomu motoru, nejsem žádnej odborník a nechám se rád informovat, ale podle mě by "stříkačka" měla běžet rovnoměrně, ne?

Viděl jsi tohle: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6429915 ten vypadá ještě líp, ale ta cena, to už je masakr. Na plecháčích.
Origo stav,je origo stav.Ak by ten Golfik bol v takom stave ako sa zda na fotkach,tak uz ho mam doma...aj za tie peniaze...
Bol som tam v bazare nanho pozerat a nieje to bohvie co...Je prelakovany a nie bohvieako kvalitne a ani nie cely...Niekto tam varil zadne blatniky-koroze a viecko nadrze...podvozok je nastriekany gumoasfaltom vcelku hnusne...Sedaky poskodene...............
Myslim si,ze ta cena je uplny nezmysel.
Dobře, že to víme. 8) Jen jestli od něj záměrně neodháníš zájemce... :wink: :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“