Uložení zadních tlumičů

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Odpovědět
Normann
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 30.09.2007 00:04
Bydliště: Brno

Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od Normann »

Ještě bych potřeboval poradit,mám GII 1.3 s katem a potřeboval bych koupit kompletní uložení zadních tlumičů,t.j dorazy a tak,ale vůbec nevím,co tam je,ještě jsem to neviděl.V obchodě mi řekli,že musím vědět,co chci,jinak že nevěděj.Neví někdo,co přesně tam koupit?Ložiska tam asi nejsou,ale dorazy,prachovky a tak.Chtěl bych to koupit u Kelly,ale nějak se tam v tom nemůžu vyznat.Díky

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od vwCharlie »

stačí ti dorazy,zbytek se zničí málokdy. Ještě se ti akorát může přihodit,že budeš mít prohnitou misku,co stlačuje pružinu z vrchu

Normann
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 30.09.2007 00:04
Bydliště: Brno

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od Normann »

Ta se dá taky koupit?V kelly jsem ji nenašel..dorazy tam jsou a je tam i uložení s ložiskem horní,i když nevím na co,u zadních tlumičů..nebo to tam musí bejt?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od vwCharlie »

u zadních tlumičů ložisko není,jsou tam jen dvě gumy. Miska se dá samozřejmě koupit,vychází něco kolem 300,-/ks

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od Buresmil »

Doporucuji koupit oboje gumove ulozeni (aby se spravne sjizdely gumy) dale dorazy aby se tolik nenicily tlumice a auto moc nekleslo kdyz ho nalozis, a prachovku aby se doraz a tlumic rychle neznicil. Nevim jak u koho ale nici se vsechno mozna ta prachovka se da pouzit stara ale stoji pakatel tak o nic nejde.
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
xxMIKExx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hrušky-okr. Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od xxMIKExx »

nepasuje tam nahodou miska z feldy??ta stojí 25kč a ne 300kč 8)
Corrado G60 by BBS LM
Scirocco 16v GTX by SSF Mattig
Polo 86c 2f by SSF Mattig

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od OndrIs »

Buresmil píše:Doporucuji koupit oboje gumove ulozeni (aby se spravne sjizdely gumy) dale dorazy aby se tolik nenicily tlumice a auto moc nekleslo kdyz ho nalozis, a prachovku aby se doraz a tlumic rychle neznicil. Nevim jak u koho ale nici se vsechno mozna ta prachovka se da pouzit stara ale stoji pakatel tak o nic nejde.
JOJO prachovka, ta je skoro nemrtelná ta vydrží vše, ale je dobre ji koupit přímo s dorazem, ty se hodně trhaj! ´vrchni misku měnit nemusíš, pokud neni zhnila, stačí očistit natřít zakladem a vnitřek vytrít , nečím mastným, třeba bodynkou! No a to gumove uloženi nevím jak vy, ale ja ho měl jak nový, možná ho předchozí majitel měnil :lol: Prachovky a dorazy mě vyšly na cca 200kč
Přílohy
DSC01169.JPG

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Uložení zadních tlumičů

Příspěvek od Buresmil »

gumove ulozeni se hodne vymacka pokud auto hodne zatezujes. pokud jezdis prevazne ve dvou tak se neznici, ale ja ho meni radeji preventivne tech cca 100kc na jednu stranu me nezabije, a prinejmensim mam lepsi pocit.
Kdo brzdí Ten prohrává.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“