Nikomu Vám to nepřeju...:-(

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: vwCharlie, areka

Uživatelský avatar
Kardi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 28.07.2008 23:46
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikomu Vám to nepřeju...:-(

Příspěvek od Kardi »

CHlapcí tak už jsem to tak nějak slátal, abych mohl jezdit a je to konečně v kupě, sehnal jsem věci tady od jednoho u nás v Tachově, to byly ceny, ještě že to je kámoš...nová chladičovka 400, haubna 400, širokej nárazník 800, a maska bez znaku 200...po laku pořádně dopasovat a je to super... :wink:
Přílohy
02102008.jpg

Uživatelský avatar
RadimGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1074
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HaVWířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikomu Vám to nepřeju...:-(

Příspěvek od RadimGTI »

Kardi píše:CHlapcí tak už jsem to tak nějak slátal, abych mohl jezdit a je to konečně v kupě, sehnal jsem věci tady od jednoho u nás v Tachově, to byly ceny, ještě že to je kámoš...nová chladičovka 400, haubna 400, širokej nárazník 800, a maska bez znaku 200...po laku pořádně dopasovat a je to super... :wink:
No vidis uz je to gut.Nasranost úpomalu ustupuje :mrgreen: a dal jsi to docela rychle do kupy.A za lidove ceny.super. :wink:

Uživatelský avatar
unitrok
Profík
Profík
Příspěvky: 1172
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: Nikomu Vám to nepřeju...:-(

Příspěvek od unitrok »

Dobrýý :)
Golf II Forever! Obrázek

Uživatelský avatar
camaro
Profík
Profík
Příspěvky: 956
Registrován: 06.04.2008 20:44

Re: Nikomu Vám to nepřeju...:-(

Příspěvek od camaro »

trochu změna ne?
mě se ted líbí víc
Přílohy
DSC00140.JPG
DSC00164.JPG
DSC00208.JPG
DSC00211.JPG
DSC00158.JPG
DSC00209.JPG
nafoukaný je to lepčí
scháním tyto maličkosti
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p1407306" onclick="window.open(this.href);return false;
kola na prodej
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=53&t=136304" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nikomu Vám to nepřeju...:-(

Příspěvek od Gixxer »

kamos jel zas v baworaku E34 a to byl zrovna pustenej cerstve z nemocnice , celej dolamanej sedl do auta a jel a kousek od baraku srnka a svetlo v pyci kapota taky ,naraznik, rozbilo se okno celni blatnik ten se posunul a mrdl do dveri , o mrizkach se ani nebavim , ale nejvetsi chutovku sem mel ja , protoze on se nemohl moc hybat jak byl zesroubovanej a ja sem musle po 3ch dnech vydelavat cely vnitrnosti omotany kolem narazniku a navic tam je vrtla velka , tak ta to samozrejme cely rozmrdala po motore, nechtejte vedet jak sem se nadavoval :D...chudak si tu srnku nemohl ani nalozit pac nemohl doslapnout na nohu a nez sem to zjistil a chtel sme pro nu jet tak uz tam nebyla a on zrovna jak ju trefil tak ju rozparal tak ze ju pekne vyvrhnul a akorat vsechny sracky v aute a srnka cista ani kapka krve :D
.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“