Brouk pro manželku

1998 - 20..

Moderátor: Beczi

Odpovědět
Jara Cimrman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2014 11:58

Brouk pro manželku

Příspěvek od Jara Cimrman »

Zdravím. Chtěl bych pro manželku koupit broučka a tak se chci zeptat na to jaká motorizace, jde mě spíše o spotřebu a na co si dát pozor, co jo a co určitě ne. Manželce je padesát tak že nepotřebuje žádné dělo spíše pohodové ježdění a spolehlivost a nízké provozní náklady. Vím že to je sen každého ale rád si nechám poradit. Investovat bych chtěl do 110000 Kč. Dík za odpovědi. J.C.

Jara Cimrman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2014 11:58

Re: Brouk pro manželku

Příspěvek od Jara Cimrman »

Omlouvám se že jsem omylem založil nové téma, chtěl jsem navázat na koupě brouka ale šáhl jsem vedle. J.C.

Uživatelský avatar
snb-rider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 846
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ouagadougou - Burkina Faso

Re: Brouk pro manželku

Příspěvek od snb-rider »

Pokud jde o spotřebu, tak 1,9TDI. Určitě se podívej na mobile.de, tam se dají sehnat pěkné kusy za tuhle cenu. Zhruba kolem roku 2003, model před faceliftem, ty mají trochu jiny středový panel a zrcátka vycházející přímo z rohu okna a blinkrem v zrcátku. Pak se láme motor TDI na PD.
Jen treba pozor na žluté a zelené, ty mívají vybledlé plastové díly. Dále často bývají promačklé prahy. Pozor na korozi kolem čelního okna a kolem lišt na střeše.

Kdyby tě ještě něco zajímalo, tak napiš.
Vorsprung durch Technik - Audi S3

Jara Cimrman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2014 11:58

Re: Brouk pro manželku

Příspěvek od Jara Cimrman »

Díky za odpověď. Já po dieslu pokukuju taky protože ty 74 kW byly držáky odzkoušený v octávkách. Ten tip Mobile de mě vůbec nenapadl. Dík. J.C.

Jara Cimrman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2014 11:58

Re: Brouk pro manželku

Příspěvek od Jara Cimrman »

Tak jsem dnes dovezl s manželkou Broučka z Brna, vybrala si černého, rok 2003 motor 1,9 TDI 74 kW a cestou domu jsme zjistili sice že chybí ramínko a stěrač levýho okna, což nebylo příjemné ale šlape pěkně tak snad bude dělat dobrotu. J.C.

Jara Cimrman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.01.2014 11:58

Re: Brouk pro manželku

Příspěvek od Jara Cimrman »

Chtěl bych se zeptat co udělat s vybledlým a z části oloupaným znakem na přední a zadní kapotě. Varianta koupit nový beru jako poslední řešení protože to určitě bude raketa. J.C.

Odpovědět

Zpět na „New Beetle“