(new) Beetle - odvoz na svatbu

1998 - 20..

Moderátor: Beczi

Odpovědět
skurakai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.04.2016 18:58

(new) Beetle - odvoz na svatbu

Příspěvek od skurakai »

Ahoj. Sháním ochotného majitele i s jeho milovaným vozidlem New Beetle (nebo starého brouka) nejlépe žluté barvy, který by byl ochoten dovézt nevěstu na svatební obřad v Havířově, který se koná v druhé půlce května. Je to nevěstino vysněné přání, udělali byste nám obrovskou radost.

Bude-li chuť, můžeme zkusit domluvit i focení auta s fotografem. Náklady pochopitelně uhradím, domluvíme se.

Nevěděl by prosím tudíž někdo o nějakém ochotném majiteli? Lokalita nejlépe Moravskoslezský kraj: Ostravsko, Karvinsko, Frýdecko-Místecko popř. příhraničí Polsko a Slovensko. Budeme se totiž brát v Havířově.

Již si nevím rady, všechno samá Praha, Střední a Jižní Čechy a Jižní Morava. :thk:

Předem za nevěstu moc děkuji za jakoukoliv radu či tip.
stepan.tracik@gmail.com
tel. 607 144 795

Obrázek
Naposledy upravil(a) skurakai dne 19.04.2016 11:10, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Bojuš
Závodník
Závodník
Příspěvky: 609
Registrován: 29.06.2012 14:55
Bydliště: Jablunkovský průsmyk

Re: (new) Beetle - zapůjčení na svatbu

Příspěvek od Bojuš »

Pokud onen brouk (new beetle) bude něčí mazlík, tak nevěř v to, že by jen tak zapůjčil..... vlastní zkušenost.
Jestli už, tak rovnou i se sebou samým jako řidičem :-) (tímto nenabízím své služby, já brouka nemám, jen dávám své zkušenosti)

skurakai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.04.2016 18:58

Re: (new) Beetle - zapůjčení na svatbu

Příspěvek od skurakai »

Řidič i s vozidlem je pochopitelně vítán! Na svatební hostině se pro něj určitě nějaká židle najde :-) Jen aby se nějaký takový našel.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: (new) Beetle - zapůjčení na svatbu

Příspěvek od skacel99 »

Tenhle stál na podzim v Carnově ve Svitavách,ale to ti asi nepomůže. Nevím,jestli půjčují auta na prodej http://www.dasweltauto.cz/Car/963290/be ... dsg-155-kw

skurakai
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 16.04.2016 18:58

Re: (new) Beetle - zapůjčení na svatbu

Příspěvek od skurakai »

Abych to upřesnil.

Nežádám o zapůjčení vozidla, ale sháním ochotného majitele i s jeho mazlíkem, který by nás (nevěstu) byl ochoten na obřad odvézt. Bude-li chuť, můžeme zkusit domluvit i focení auta s fotografem.

Předem za nevěstu moc díky za jakoukoliv radu či tip.
stepan.tracik@gmail.com
tel. 607 144 795

skacel99:
Svitavy jsou pro nás trochu z ruky :-( I kdyby toho pěkného sportovního broučka byli ochotni půjčit, tak to asi není úplně přesně co by si nevěsta představovala (tj. natuněné sportovní vozidlo). Každopádně děkuji moc za odpověď!

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: (new) Beetle - odvoz na svatbu

Příspěvek od skacel99 »

No já jenom,že je to jedinej žlutej Brouk,kterýho jsem kdy viděl. Je to nějaká edice...

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: (new) Beetle - odvoz na svatbu

Příspěvek od Kwapo »

Kámo z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že je to téměř beznadějné. Navíc takhle "na rychlo".
Já hledal na svoji svatbu brouka víc jak čtvrt roku dopředu a nesehnal jsem. Je fakt, že jsem
chtěl Beetla (old), ideálně bílého a kabro. Nakonec jsem chtěl jen Beetla bez ohledu na barvu
a karoserii. Zaplatil bych taky vše ale nesehnal jsem nic po snad celé Moravě. :negative:
Páč kdo je má, tak to nemá zapotřebí a má to jako auto pro radost.

Ale třeba (snad) budeš mít více štěstí jako já. Držím palce. :good:

Odpovědět

Zpět na „New Beetle“