Elektrika neelektrikuje jak má pomoc

1998 - 20..

Moderátor: Beczi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bl&ckie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.05.2018 23:33

Elektrika neelektrikuje jak má pomoc

Příspěvek od Bl&ckie »

Cauwes lidi mám pár problémů na který ať dělám co dělám nemůžu přijít :
1. Autoradio... Mám neoriginální rádio kenwood, po vytažení a znovunasazeni panelu mi prestalo fungovat, totalne mrtvý, pojistky 37,42 se zdají být ok, pojistka v rádiu též, po bližším zkoumání jsem zjistil že zlutocerveny kablík co vede ze svazku je zřejmě mrtvý, když jsem udělal bypass na baterku tak to šlo, kde může být chyba?
2. Budiky... Rucicka ukazatelu rychlosti je spadla pod nulu a při jízdě podmeruje cca o 10-15km, co s tím? Dá se to nějak nakalibrovat??
3.airbagy... Svítí oranžová kontrolka bagu. Jednou pipne jednou blikne a svítí
Je to cidlo nebo ten kroužek nebo spíš celej bag? Zjistí to diagnostika??
4.shanim packu k sedadlu řidiče na obklopeni a ten plastový cuflik na zadní plato aby se dalo zacvaknout do té mezery,, dá se to sehnat někde na vrakaci. Nebo nevali se to někomu doma????
5.kkimatizace po zapnutí vůbec nereaguje jen svítí kontrolka na tlačítku, jinak větráky fungují i ten vnitřní okruh ale klima mrtvá... Zjisti diagnostika problém??
Omlouvám se za tolik informací ale jsem technický celkem amatér a fakt nevím co s tím, auto je koupený čerstvě a hned takový problémy, nechci změnit názor na kvalitu vw ale tohle mi k tomu dost nahrává :(
Jinak to je NB rv. 98 2.0 85kw..diky za případný rady pokud někdo bude mít chuť mi poradit... Díky
Ps:bydlím kousek u Kolína tak kdyby měl někdo cestu kolem s merakem a znalostmi vůbec bych se nezlobil :D
V nejhorším případě půjde holt do servisu a úpravy typu kola lak podvozek holt budou muset počkat :)
Ach jo chce se mi brečet huuuuuuuuuuuuuuu :(((

Uživatelský avatar
Bl&ckie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.05.2018 23:33

Re: Elektrika neelektrikuje jak má pomoc

Příspěvek od Bl&ckie »

Problem 1,3 vyřešen

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrika neelektrikuje jak má pomoc

Příspěvek od Nwkt »

2/ rozebrat budíky a přesadit ručičku
5/ diag. ale moc bych nečekal. Kompresor funguje - spojka? vrtule na chladiči fungujou? Naplněná je?

Odpovědět

Zpět na „New Beetle“