Koncern zlevňuje DPF

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
playboy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 31.08.2012 12:29
Bydliště: okolo Prahy

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od playboy »

No smoke, no fun :mrgreen: Taky jsem byl hulícím Passatem v Německu i v centru měst a světe div se, vrátil jsem se zpět živ a s penězma :good: Auto bylo stříbrné a zadek černý :mrgreen:
Teď mi T5 hulí ještě víc... Někomu se líbí blondýny, druhému brunety. Je to ve všem stejný. Hejtu zdar :drinks:
Transporter T5 2,5TDI 96kw++ + SW Profituning Praha- 267PS/576Nm
BMW 535d + SW Profituning - 399ps/841Nm

https://www.facebook.com/garagepowercz/
https://www.facebook.com/garagelightingcz/

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od napster »

Hulit musi Golf II a tecka. Novy auta je hnus,kdyz hulej. Nedavno jsem jel kolem nejakyho tuzing srazu u Olympie v MB a nejahy touran a za nic cerno. No a taky to delalo kadla kadla pouuuuu no :rofl:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Bostich
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 27.07.2014 00:35
Bydliště: Příbram

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Bostich »

Tak auto Poly Příbram po 14 dnech změna : 14 800,- economy díl, nutno vrátit starý díl. Rovnou mi doporučili čidlo tlaku 1500,- a teploty 3600,-
S tím kouřem: mám filtr vyndaný a zakouří jenom při nastartování. Jinak nikdy.
VW Passat B8 DFGA 2018
VW Passat B6 BMM 2007
Peugeot 406 HDI 1999
BMW E30 1.8 IS
1991

Uživatelský avatar
playboy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 31.08.2012 12:29
Bydliště: okolo Prahy

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od playboy »

Pokud to dělalo POU tak měl malé turbo, velká už to nedělají :mrgreen:
Jinak BMW mám taky bez DPF a to i přes solidní nakrmení nehulí. Ale je to CR a má to opravdu velké to druhé turbo a motor i vstřiky mají reálně najeto 50tis km :drinks:

Jinak k DPF - kdyby nestály takovou raketu, taky bych si ho na BMW koupil abych měl opravdu klid když jedu za hranice. Mimochodem Rakušáci to hrotí mnohem víc než Němci.
Transporter T5 2,5TDI 96kw++ + SW Profituning Praha- 267PS/576Nm
BMW 535d + SW Profituning - 399ps/841Nm

https://www.facebook.com/garagepowercz/
https://www.facebook.com/garagelightingcz/

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Stefan777 »

Neznám tě ale řeknu ti že seš čurák s velkým Č.Takový hovada mám nejraději, koupí auto v naftě a pak nemá na servis a náhradní díly,doufám že tě za hranicemi chytí a dostaneš pořádný flastr protože si možná pak uvědomíš že té smrady které ti jdou z výfuku můžou způsobit rakovinu nějakému člověku.Také typické kdyby to nebylo tak drahé tak si to tam dám, tak proč jsi si kupoval auto na které nemáš ?Teď jseš frajer ale až ti bude tvé děcko umírat na rakovinu plic tak si možná uvědomíš že za tu jeho nemoc můžeš i ty

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

Pouze důležitost funkce, z moci úřední mi svěřené, mi brání, abych nepoužil podobný výrazy, jako kolega nade mnou.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
playboy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 31.08.2012 12:29
Bydliště: okolo Prahy

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od playboy »

Díky za uznání ale o mých příjmech nemáš moc tušení. To co já dám pojištění, za úpravy a provozní servis všech aut ročně - to spousta lidí nemá ani jako roční příjem do celé 4 členné rodiny :wink: A ano, radši dám 40k jen za jedno pořádné turbo než za tenhle nesmysl který by se úpravou stejně za měsíc odrovnal. Ale jako celkem jsi mě pobavil, to se musí nechat :drinks: Proto znovu říkám - HEJTU zdar :good: A kdybych to byl jen já... Stačí otevřít youtube a podívej se kolik miliónů ''nás'' po světě je... Kolik desítek nás je jen v okolí 10km2... A až mě třeba v A chytí a dají mi v přepočtu 30-40k pokutu, za tu srandu a zážitek to stálo. Pár kámošů už tam takhle chytli a smějeme se tomu doteď :drinks: Nevím proč je každej hned vzteklej a chytrej :?
Transporter T5 2,5TDI 96kw++ + SW Profituning Praha- 267PS/576Nm
BMW 535d + SW Profituning - 399ps/841Nm

https://www.facebook.com/garagepowercz/
https://www.facebook.com/garagelightingcz/

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

Fakt nevíš ? Vážně ti přijde tak zábavný, že vyrábíš mraky karcinogenního kouře, kterej všichni, včetně tebe, žereme ? Taky nosíš obrácenou kšiltovku a ze zadního nárazníku ti visí plyšová krysa ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od doktor013 »

no jo panacek je agent provokater zejo....doporucuju vylet do Rakouska, srabe, vyfot se nam v Salzburku v centru ve 12.00 na Mirabell a postni to sem....jinak se zdrz radoby silackych vyroku, nikdo nema z eko norem radost, ale v pridate trysek a nafty jsme v tom vsichni, podobni jako ty jsou bezohledni natvrdli dementi, vliv na vzduch ve mestech, tunelech a krizovatkach.....ty svoje sracky nedejchas, ale ty co jdou pesky vedle tvyho auta jo .... tak zacni premyslet .... no comment
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
playboy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 31.08.2012 12:29
Bydliště: okolo Prahy

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od playboy »

Jirka se netrefil v ničem co napsal :wink:
A do Salzburku jako provokaci zbytečně vážně nepojedu. Ale až někam tam budu potřebovat třeba s podvalem pro auto, pojedu.
Víc se tady nebudu vyjadřovat. Když neumíte věci řešit v klidu a umíte všichni jen v prvním příspěvku hatit cokoli co je podle VÁS jinak než byste si VY představovali tak nemá cenu debaty. Takže správně... No comment.
Transporter T5 2,5TDI 96kw++ + SW Profituning Praha- 267PS/576Nm
BMW 535d + SW Profituning - 399ps/841Nm

https://www.facebook.com/garagepowercz/
https://www.facebook.com/garagelightingcz/

L.i.b.o.r
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 392
Registrován: 11.11.2008 17:13
Bydliště: Brno

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od L.i.b.o.r »

Co si zkusit zajít s origo číslem do Kelly? Co se týče originálních dílů, tak drží doporučeny ceny koncernu. Tak snad by to mohlo být i u DPF.
Seat Exeo ST 2.0TDI

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

playboy píše:Jirka se netrefil v ničem co napsal :wink:
A do Salzburku jako provokaci zbytečně vážně nepojedu. Ale až někam tam budu potřebovat třeba s podvalem pro auto, pojedu.
Víc se tady nebudu vyjadřovat. Když neumíte věci řešit v klidu a umíte všichni jen v prvním příspěvku hatit cokoli co je podle VÁS jinak než byste si VY představovali tak nemá cenu debaty. Takže správně... No comment.

Budeš asi jeden z mála, komu to normální připadá. To je jako kdyby soused přikládal do kotle PET flaškama. Považoval bys to taky za dobrej fór ? Myslím, že ne. Já taky ne. Nejdřív bych ho slušně upozornil a pak bych mu šel rozbít držku.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ladik danek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 16.10.2016 13:45
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od ladik danek »

Beztak to je ten debil co tu nedávno jebal do sharika,tečky a ostatních.....Pak nakonec ho všichni poslali do pr**le,tak napsal,že nerozumíme srandě a že to dělal naschvál aby se pobavil...Hňup :fool: :fool: :fool:
Passat Variant 2.O TDI CR 100 kw 2009 Highline black pearl

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od hkr »

Debílek.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od napster »

Ackoliv mam funkcni DPF,tak vse ma sve pro a proti. U PD je ten smrad z auta s DPF neunosny,stiplavy. Ta regenerace taky nebude uplne zdrava. Jinak vcera jsem jel taxikarskou OI 1.9SDI na cisteni interieru. Hulilo to jak cikan za parezem. Smrad spalenyho oleje. A takovych starych TDI je plno. O tom,co vypousti lod,vlak se nikde nepise. Oproti tomu je dle meho auto s vykuchanym DPF "detska ryma". Timto se ovsem nechci zastavat Playboye. Onobse staci podivat na Fordy s TDDI a nebo i TDCI 2010 jak cerne zahulujou. U starych aut D/TD/prvnich TDI to jeste taknejak pochopim. Ale mit za sebou oblak cernyho dymu u relativne mladyho auta je i me proti srsti.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“