Svolávací akce

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

Zdar všichni, přišel mi dneska dopis z PORSCHE Česká republika a zvou mě do servisu kvůli možné závadě na startéru. Přikládám jeho foto v příloze, setkal se s tím už někdo? Každopádně tam asi zajedu, ale zajímalo by mě, jestli to někdo měl taky.
Přílohy
20180405_205948.jpg

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Svolávací akce

Příspěvek od sharik4x4 »

To slyším poprvý. Jen aby při tý příležitosti něchtěli přehrát soft na eko.

Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

Mám to auto rok, dovoz z DE, podle vin jsem na stránkách VW zjistil, že už je software přehranej, chci nechat udělat v motorpoweru downgrade. Takže to nechám zkontrolovat a pak se asi domluvim na ten downgrade.

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Svolávací akce

Příspěvek od Santusovic »

Zajímavý, zkusím zjistit zda je to oficiální akce :good: nebo jen lákadlo na Dieselgate.
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
marek2580
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 16.08.2016 19:36
Bydliště: Zlín

Re: Svolávací akce

Příspěvek od marek2580 »

https://svolavacky.cz/?listing_type=vol ... ssat-2011/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Variant B7 2.0 TDI 103kW DSG 2012 Boženka

Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

Santusovic píše:Zajímavý, zkusím zjistit zda je to oficiální akce :good: nebo jen lákadlo na Dieselgate.
To by bylo dobrý, by mě to teda taky zajímalo. Je mi divný, že u 7 let starýho auta řešej možnou výrobní vadu.

Uživatelský avatar
fredik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudim

Re: Svolávací akce

Příspěvek od fredik »

Tak i mě to včera přišlo poštou. No soft zatím nemám přehranej (ani to nechci), ale kvůli tomu to snad nekamuflujou.
Jinak možná na tom startéru něco bude, protože už před rokem jsem si nechal pro sichr startér překontrolovat a opravit u autoelektrikáře, a ten přitom zjistil volnější šroub na přívodním kabelu do cívky startéru, zřejmě tepelným vyhřátím vlivem start-stopu. Takže tím bych měl svolávačku vyřešenou a start-stop už mám vypnutý natrvalo.

Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

Jak vidno, je to pravda a nejsem tedy sám. Už jsem se objednal k Horejskovi do Český Lípy, tak jsem zvědavej co zjistěj. Díky všem za info.

pawelcl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 17.05.2012 16:32

Re: Svolávací akce

Příspěvek od pawelcl »

zdravim taky mi to příšlo.tak sem tam volal a ptám se jak dlouho to bude trvat,ařekly miže to musej rozebrat a popřípadě díl obědnat,takže to je nechat tam auto tak 2 dny ,tak se ho ptám proč ten díl nemaj na skladě když to budou měnit na tolika autech, a ten chytrák mi řekl že to obědnávaj podle čísla karosérie,tak nevím jestly tam mám vubec auto dávat.tak oni něco skurvěj a já budu 2 dny chodit pěšky,jo a ješě mi řek že když to nenechám vyměnit tak prej nepujde auto nastartovat.

Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

pawelcl píše:zdravim taky mi to příšlo.tak sem tam volal a ptám se jak dlouho to bude trvat,ařekly miže to musej rozebrat a popřípadě díl obědnat,takže to je nechat tam auto tak 2 dny ,tak se ho ptám proč ten díl nemaj na skladě když to budou měnit na tolika autech, a ten chytrák mi řekl že to obědnávaj podle čísla karosérie,tak nevím jestly tam mám vubec auto dávat.tak oni něco skurvěj a já budu 2 dny chodit pěšky,jo a ješě mi řek že když to nenechám vyměnit tak prej nepujde auto nastartovat.
No já to mám do servisu 30km, zajedu tam, tam zjistěj jestli se to musí vyměnit a když jo, tak tam pojedu znova. A to si ještě na to budu muset vzit volno v práci, takže urvanej z toho taky nejsem, na druhou stranu lepší než požár auta a třeba bude novej startér.

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hkr »

pawelcl píše:zdravim taky mi to příšlo.tak sem tam volal a ptám se jak dlouho to bude trvat,ařekly miže to musej rozebrat a popřípadě díl obědnat,takže to je nechat tam auto tak 2 dny ,tak se ho ptám proč ten díl nemaj na skladě když to budou měnit na tolika autech, a ten chytrák mi řekl že to obědnávaj podle čísla karosérie,tak nevím jestly tam mám vubec auto dávat.tak oni něco skurvěj a já budu 2 dny chodit pěšky,jo a ješě mi řek že když to nenechám vyměnit tak prej nepujde auto nastartovat.
2KOOL4SKOOL

:laugh: :laugh:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

Tak jsem dneska navštívil servis, asi půl hodiny to měli na dílně, a řekli mi, že je to na výměnu startéru a že ho musej v Německu objednat. Tak jsme domluvený na 7.5. na výměnu.

Uživatelský avatar
hybrid.hp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 08.07.2010 20:11
Bydliště: Varnsdorf

Re: Svolávací akce

Příspěvek od hybrid.hp »

Tak dneska jsem byl na výměnu cívky startéru, nechal jsem tam auto a asi za 2,5 hodiny mi volali, že si můžu přijet. No ale sdělili mi, že po rozebrání zjistili, že se nic měnit nemusí, protože to je už vyměněný. Je tam prý BOSCH a má tam být z výroby VALEO na které je ta svolávací akce. Mám auto z DE, tak už to asi někdo vyměnil. Mám německou servisní knížku i nějaké faktury tak si je pořádně prohlídnu, jestli něco nenajdu. Asi jim prostě musím věřit.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Svolávací akce

Příspěvek od motorpower »

Svolávačka je důležitá, kvůli startérům občas hořelo.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“