Dálková světla - zhasínají

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ffxme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.05.2019 12:19

Dálková světla - zhasínají

Příspěvek od ffxme »

Ahoj, před pár měsíci jsem musel nechat vyměnit světla v passatu. Problém je, že od té doby mi svítí na palubce kontrolka světel a když přepnu na dálková světla, svítí pouze pravé, které po cca 5ti vteřinách zhasne. V servisu to zkoušeli dvakrát vyřešit, ale bez úspěchu. Neměl někdo podobný problém nebo nemůže někdo doporučit servis v Praze a okolí, kde by mohli vědět, co s tím? Mám natáčecí bixenony a pokud vím, v servisu nahradili světla světlama značky Hella. Díky moc za radu!

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálková světla - zhasínají

Příspěvek od Lukkii »

Pokud zmrvili predelani svetel je to jejich boj a trval bych na naprave zdarma. Jinak Te to bude samozrejme vsude neco stat.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

ffxme
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.05.2019 12:19

Re: Dálková světla - zhasínají

Příspěvek od ffxme »

Děkuju za odpověď :) Počítám s tím, že mě to bude něco stát. Popravdě ale radši už bych to i za tu cenu dal někam, kde budou vědět kam kouknout.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Dálková světla - zhasínají

Příspěvek od Prochy01 »

Těžko říct, čím to bude, chce to diagnostiku. Základ asi je, zda jsou tam správná světla...nejsou všechny stejná a liší se generacne. Další otázka je, co ten “servis” při výměně zničil/odpalil nebo jen třeba spatne/vůbec nakodoval.

Příčin muže být spoustu. Taky muže být spatne nějaké čidlo...z tvého dotazu není moc jasne, kde byl/je problém a muže to být mraky věci.

Zkus třeba pana Tečku tady na fóru nick Jirka. nebo jiný šikuly, pokud budou mít energii vrhnout se na to.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

z.ves
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.08.2017 21:36

Re: Dálková světla - zhasínají

Příspěvek od z.ves »

Ahoj, měl jsem tu samou závadu, byl to ulomený kontakt u elektromagnetické clony. Zaletováno a vše funguje. Dá se k tomu dostat při otevření světla, tam co jsou ty táhla a motůrky.

slavix
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 07.12.2016 08:00

Re: Dálková světla - zhasínají

Příspěvek od slavix »

Mozna jsem mel to same, co z.ves. V ridici jednotce leveho svetla byl vypaleny pin. Zrovna minuly tyden jsem to nechaval opravit u panu ve http://svitlip.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; . Za 4 hodiny opraveno (pripajen novy pin) za 1000kc. Pry to odchazi docela casto. Treba to bude ono :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“