Spolehlivost Passatů 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Spolehlivost Passatů 3C

Příspěvek od cosby »

sosed dělá v Toyotě a o Tryskách nic neříkal.Já Mám T.Hi-Ace,265000km a absolutně bez problému

johnny_m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.03.2009 15:27
Bydliště: Nový Bor

Re: Spolehlivost Passatů 3C

Příspěvek od johnny_m »

Zdravím. Mám 2.0TDI/103kW asi 3,5 roku. Až do dnes celkem ok, jen nějaké žhavící svíčky. V záruce jedna, čtrnáct dní po záruce druhá (výměna ve VW 6.500 Kč), párkrát přehraný SW, čerpadlo nafty v nádrži (po 130tis km za 8.500Kč) a dnes najednou rána a passat se zastavil. V servisu budou až v pondělí, ale určitě to nebude nic laciného (prý možná spojka, setrvák, převodovka nebo klikovka nebo tak něco) Na 135 tis km docela brutální....

Johnny

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Spolehlivost Passatů 3C

Příspěvek od cosby »

Možná je u Passatu stejný problém jako u OII 2,0 TDi-praskající setrvák.prý když se rozletí tak i prorazí převodovku.Na diesel fóru to i někdo fotil.

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Spolehlivost Passatů 3C

Příspěvek od ricardo »

Ked som kupil svojho Passata, pripadalo mi to ako bezproblemove priblizovadlo, ktore ide ako ma. Akonahle som zacal citat prispevky tu na fore, postupne prichadzali rovnake problemy ako maju ini majitelia :-) Myslite, ze to ma spolocne s citanim takychto prispevkov???? :-)

Pisem to s nadsazkou samozrejme, pretoze je niekedy lepsie si precitat o tom a v pripade problemu vediet ako postupovat.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“