Spojka?? Převodovka?? Passat 3C rv 05/2005; 2.0TDI/103kW

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
johnny_m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.03.2009 15:27
Bydliště: Nový Bor

Spojka?? Převodovka?? Passat 3C rv 05/2005; 2.0TDI/103kW

Příspěvek od johnny_m »

Pokračuji ve svém seriálu. IVG od toho dává ruce pryč. Pozáruční opravy jsou prý jen jejich dobrou vůlí a můj pašík je už mimo. Takže auto je u známého, bude se měnit motor. Oprava za cca 60 tis, pokud to neschytalo i turbo. No nevím, myslím, že passat není formule aby se ,obrazně řečeno, po třech závodech musel měnit motor. Prý na tomto motoru ráda kolem 150 tis kilometrů odchází i hlava, občas vstřiky a tak. Nemáte někdo nějaké zkušenosti? Rád bych s ním ještě chvíli jezdil, ale jestli má něco takhle odcházet, tak bych se ho radši zbavil.
Pokud k tomu někdo něco máte, klidně pište.

---------------------------------------------------------------------------------------
Tak a je hotovo. Roztrhnul se řetěz olejové pumpy, který má vydržet celou životnost motoru (pokud tedy není životnost 135 tis km), něco se v něm hryzlo, přidřely se válce a jsou v pr.. ojnice.
Nebojte, nejsem magor, žádná kontrolka nesvítila, ani olej ani nic. Prostě škublo to a chcíplo. Jinak oprava prý za nějakých cca 170.000 Kč. Zítra uvidím, jak se k tomu postaví IVG. Nic méně po tomto mám na spolehlivost VW už svůj vyhraněný a neměnný názor
Přeji Vám, ať vás podobné problémy obejdou na míle daleko


--------------------------------------------------------------------------------------------
Původní:
Zdravím, dnes se mi stala nepříjemná věc Passatu 3C 2.0/103kW/ r.v. 05/2005. Jedu do kopce na trojku, najednou rána a škubnutí, jak když se rychle pustí spojka. Motor chcípnul a nejede. Netočí to, i když počítač nic nehlásí. Nicméně při startování vše zhasne (palubka), startér se ani nehne. Do této chvíle bylo vše OK, nvíte někdo, co by to mohlo být? Taková porucha se mi zdá dost brzká, když je najeto 135tis.
Jo, teď je u Engeho a rozvody by to být neměly. Po lehkém prohlédnutí technikem řemeny OK, nic z toho nekape a nic se netváří, že by měl být problém

Johnny

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“