piskani turba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
warfare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 31.03.2009 10:20

Re: piskani turba

Příspěvek od warfare »

a tady ho mam:)
Přílohy
K1024_DSC00249.JPG

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: piskani turba

Příspěvek od zbuj »

Nazdarek pane, no tak to mas na pohodicku 100poundu ne?? Jeste ze tak, co se tyce servisu tak nevim jeste jsem ho tady nedelal....

By the way: nice car :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A to ma anglika passtiku nebo ceskou?? kdyby se ti chtelo tak prdni vice foto zde: : http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=132" onclick="window.open(this.href);return false;
pekny kousek :wink:

warfare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 31.03.2009 10:20

Re: piskani turba

Příspěvek od warfare »

jasan ze anglickej, jsem uz tady dele a nijak me volant na druhe strane neva, a pocitam ze tu jeste dlouho budu takze tak.. cena je 120 i s dani prace kolem 20 to se da, ceka me jeste rozvodak ,celej set to me prijde i s praci kolem 300liber nebo i mene to nevim jiste, na starem passatu me to prislo na 200liber.
Hmmm musim rici ze kdyz jsem ho kupoval tak se me nejak barva nezamlouvala jsem spise na stribrne nebo cerne ale postupem casu jsem si na ni tak navykl ze se me zacla libit dokonce:)
Přílohy
K1024_DSC00239.JPG
K1024_DSC00242.JPG

warfare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 31.03.2009 10:20

Re: piskani turba

Příspěvek od warfare »

wooow sorry ja ty fota hodil sem, hned to hodim jinam, jeste jednou sorry..

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: piskani turba

Příspěvek od duffo »

MichalP píše:
romanx píše:Ahoj taky mi píská když ho dám do tahu a pak uberu tak jakoby odfoukne nebo rezonuje.....teď jsem prolez hadice a nic přitom tlak před intercolerem je na hadici stejný jako za ním teda odhadem podle napnutí hadic tak v něm to taky nebude a ten zvuk jde od turba ne zepředu......tak nevím jestli je to normální nebo jestli půjde do háje.....
Čaute,

není to normální, taky mi začalo pískat, je to jako kdyby v dálce jela sanitka a houkala. Ptal jsem se v servisu a prý to jsou přidřené lopatky, které při ubrání pískají, nejspíš v nějakém ložisku. ( příčin je několik, nedochlazování po dlouhé jízdě - třeba po dálnici, šetření turba a tudíš neprotáčení lopatek, které pak zatuhnou, kašlaní na výměnu oleje a nebo lití nějakých sraček )
tak to je asi vše, to pískání mě už vytáčí, takže se začínám koukat po novém.
Ještě mi řekli, že dokud táhne nemám to řešit a jezdit, až prej půjde černý kouř z laufu, tak vyměnit, já osobně nebudu čekat na kouř, bude s tím hodně jezdit manželka a náš prvorozený, takže nechci aby jí to potkalo někde na cestě k doktorce, nebo nedej bože po cestě do porodnice (to jí tam povezu já, snad :) )


ano ibaze nam to nepiska ako sanitka ale skor odfukuje.. :))

jak jsem nakoupil, tak prodávám.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: piskani turba

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: pro romanxx :wink: porovnat muzes se mnou sem z kladna jako ty ju :wink: kdyz budes chtet ozvi se pres SZ :wink:

warfare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 31.03.2009 10:20

Re: piskani turba

Příspěvek od warfare »

taaakze je to tady.. Turbo je mrtve,nastesti mam do konce zaruky od motorhouse 2 mesice, Pristi utery se mam dostavit do vw ,prijede technik z pojistovny a vse proplati, ani si to nemusim platit predem vsechno sam. btw: nove turbo i s praci v Anglii - 1480 liber..
zaroven si nechavam vymenit i timing belts,dam za to 400 ale aspon to budu mit z krku:)
Přílohy
DSC00352.JPG

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: piskani turba

Příspěvek od zbuj »

No hello a co jsem psal na zacatku??? :mrgreen: :mrgreen:
Tak to mas aspon z krku a klid na dusi :P :P
A myslis, ze uz to bylo v takovem stavu to turbo, ze nebylo mozne ho pouze repasovat?? Protoze mam o angolich svoje mineni jaci to jsou mamlasi, tak bych se ani nedivil, ze by o repasi neco vedeli, ale jak rikal Mara VW service jsou pouze menici nahradnich dilu :mrgreen: tak at slouzi.

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: piskani turba

Příspěvek od duffo »

takze ti to chciplo niekde na ceste hej?

warfare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 31.03.2009 10:20

Re: piskani turba

Příspěvek od warfare »

caues takze: mam nalitane 80 tisic mil, to je asi 120 tisic km, no a turbo
neni doslova mrtve ale tak strasne rve ze to muzes zamenit ze sanitkou nebo
policajtama,je to az neprijemne,takze jsem jel do vw a tam me rekli ze je
proste nejvissi cas to vymenit nez se prihodi neco mnohem horsiho, jineka
dela me to asi 3 tydny,ja zprvu myslel ze to musi bejt nejaka hadice derava
nebo tak neco , vubec jsem nepomyslel ze muze tak turbo rvat doslova..

caues Zbuji, mno repas by byl asi levnejsi to asi jo, ale stejne nemam kde to rozdelat a ani toho casu nemam zas tak tolik, jinak navic to hradi pojistka takze jsem v klidu:)

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: piskani turba

Příspěvek od duffo »

warfare píše:caues takze: mam nalitane 80 tisic mil, to je asi 120 tisic km, no a turbo
neni doslova mrtve ale tak strasne rve ze to muzes zamenit ze sanitkou nebo
policajtama,je to az neprijemne,takze jsem jel do vw a tam me rekli ze je
proste nejvissi cas to vymenit nez se prihodi neco mnohem horsiho, jineka
dela me to asi 3 tydny,ja zprvu myslel ze to musi bejt nejaka hadice derava
nebo tak neco , vubec jsem nepomyslel ze muze tak turbo rvat doslova..

caues Zbuji, mno repas by byl asi levnejsi to asi jo, ale stejne nemam kde to rozdelat a ani toho casu nemam zas tak tolik, jinak navic to hradi pojistka takze jsem v klidu:)
kurnik aj ja chcem taku postiku :))))) he he

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“