piskani turba

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: piskani turba

Příspěvek od re5pekt »

Draku, vetsinou to stalo kolem z 200£, z novyho hradu to pluje 16 hodin, takze pohodicka, spinkanicko :D My razime nejpozdeji v pulce cervence, to kdyby to vyslo na konec cervna, tak bychom se pripojili k vam a jeli pres dover 8)

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: piskani turba

Příspěvek od zbuj »

Ty kravo na to se vyser a pojedte s nama to by byla pohodicka jak blazen.... ja kupuju tento tyden trajekt vyjde to na 20lyber takze by jsi usetril jak cas tak prasule a jeste by jsme si fajne pokecali spolecne na trajektu a potom spol. cesta by byla prca v nemecku :P :P :P

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: piskani turba

Příspěvek od re5pekt »

:mrgreen: :mrgreen: Bych ti na autobahnu natrh triko :lol:
Jo no, sranda by to mohla byt, pokud budeme moct mit dovcu stejne jako vy, tak to naplanujem takto!
Jinak sry pane Maro, presunte pokecu a vsem moznym :oops: :wink:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: piskani turba

Příspěvek od zbuj »

Jo hosku hosku aby jsi se nedivil s tim natrhnutim p.... Od te doby co mam passtiku se vubec nebojim :mrgreen: :gey: Vis jak me by zase lidi vice uhejbali - kdyz vidi ty ledky tak se leknou a rychle uhnou - tak jsem v plusu :mrgreen: Jo ja uz mam holiday od 28 tak nejak na Dva a pul tydne... chci to jed ve ctvrtek at jsme v patek doma.... a na zpatek to necham chipnout a to uz potom asi pojedeme oddelene, protoze se mi nebude chtit cekat na brzdu...... :gey: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

wolkswagen servis

Příspěvek od PAL33 »

kolik platis za bezny servis ve (w) .

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: piskani turba

Příspěvek od romanx »

Ahoj taky mi píská když ho dám do tahu a pak uberu tak jakoby odfoukne nebo rezonuje.....teď jsem prolez hadice a nic přitom tlak před intercolerem je na hadici stejný jako za ním teda odhadem podle napnutí hadic tak v něm to taky nebude a ten zvuk jde od turba ne zepředu......tak nevím jestli je to normální nebo jestli půjde do háje.....

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: piskani turba

Příspěvek od re5pekt »

me taky odfoukne kdyz prudce pridam a uberu, to je podle me normal

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: piskani turba

Příspěvek od romanx »

re5pekt píše:me taky odfoukne kdyz prudce pridam a uberu, to je podle me normal
To mi chceš říct že když ho prošlápneš na volnoběch ke třem tisícům a ubereš takže se ti ozve taky taková meluzína od turba? No B5 mi to vůbec nedělala tak nevím jestli tady u toho je to normální.......nevím jestli to tu není řešený jinak .....jinak regulace turba chodí normálně a auťák tahá taky v pohodě jen ten zvuk se mi nelíbí ale pokud je to normální tak to nechám být. Spíš mi šlo o to abych pak nejel někam daleko a nepopravil jsem turbo i s intercolerem a motorem nebo aby s tím nejela manželka a on se jí nerozeběh na olej z turba. Copak já bych ho zbrzdil ale ona než by se rozkoukala tak by bylo po motoru......jinak olej to nežere a nekouří ani černě ani modře.....takže pouštět by to turbo nemělo .......já s jiným céčkem nejel tak to nemám s kým ani porovnat...... :( :( :(

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: piskani turba

Příspěvek od duffo »

romanx píše:
re5pekt píše:me taky odfoukne kdyz prudce pridam a uberu, to je podle me normal
To mi chceš říct že když ho prošlápneš na volnoběch ke třem tisícům a ubereš takže se ti ozve taky taková meluzína od turba? No B5 mi to vůbec nedělala tak nevím jestli tady u toho je to normální.......nevím jestli to tu není řešený jinak .....jinak regulace turba chodí normálně a auťák tahá taky v pohodě jen ten zvuk se mi nelíbí ale pokud je to normální tak to nechám být. Spíš mi šlo o to abych pak nejel někam daleko a nepopravil jsem turbo i s intercolerem a motorem nebo aby s tím nejela manželka a on se jí nerozeběh na olej z turba. Copak já bych ho zbrzdil ale ona než by se rozkoukala tak by bylo po motoru......jinak olej to nežere a nekouří ani černě ani modře.....takže pouštět by to turbo nemělo .......já s jiným céčkem nejel tak to nemám s kým ani porovnat...... :( :( :(

ahoj mne to robi uplne to iste ako pises a tiez som nad tym spekuloval a pytal sa,ale uz dvaja mechanici mi povedali ze je to ok normalne,ze turbo musi niekde vyfuknut paru ked uberes...

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: piskani turba

Příspěvek od romanx »

novacik píše:
romanx píše: To mi chceš říct že když ho prošlápneš na volnoběch ke třem tisícům a ubereš takže se ti ozve taky taková meluzína od turba? No B5 mi to vůbec nedělala tak nevím jestli tady u toho je to normální.......nevím jestli to tu není řešený jinak .....jinak regulace turba chodí normálně a auťák tahá taky v pohodě jen ten zvuk se mi nelíbí ale pokud je to normální tak to nechám být. Spíš mi šlo o to abych pak nejel někam daleko a nepopravil jsem turbo i s intercolerem a motorem nebo aby s tím nejela manželka a on se jí nerozeběh na olej z turba. Copak já bych ho zbrzdil ale ona než by se rozkoukala tak by bylo po motoru......jinak olej to nežere a nekouří ani černě ani modře.....takže pouštět by to turbo nemělo .......já s jiným céčkem nejel tak to nemám s kým ani porovnat...... :( :( :(

ahoj mne to robi uplne to iste ako pises a tiez som nad tym spekuloval a pytal sa,ale uz dvaja mechanici mi povedali ze je to ok normalne,ze turbo musi niekde vyfuknut paru ked uberes...

Někde??? Ale kde? Dyť to žádnej bloff off ventil nebo jak se ten odfuk k turbům dává nevím honem jak se to píše nemá??? Buď to může do motoru a nebo by to muselo přes turbo fouknout zpátky do filtru??? Tyhle turba snad obtokáč nemají nebo ano? Přece turbo s regulací bypass nemělo jako to s pevnejma lopatkama tak potom nechápu kam to plivne ten tlak.....
Jsem pochopitelně jenom rád jestli je to normální a děkuji ti za informaci jenom mi přijde divný že B5 to nedělala a princip vzduchové soustavy je snad stejný.....prostě to nechápu a to mě štve... :D

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: piskani turba

Příspěvek od duffo »

he aj mne je to divne a nepaci sa mi to:))))

Uživatelský avatar
MichalP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 27.02.2009 00:27
Bydliště: Praha 6 - Řepy
Kontaktovat uživatele:

Re: piskani turba

Příspěvek od MichalP »

romanx píše:Ahoj taky mi píská když ho dám do tahu a pak uberu tak jakoby odfoukne nebo rezonuje.....teď jsem prolez hadice a nic přitom tlak před intercolerem je na hadici stejný jako za ním teda odhadem podle napnutí hadic tak v něm to taky nebude a ten zvuk jde od turba ne zepředu......tak nevím jestli je to normální nebo jestli půjde do háje.....
Čaute,

není to normální, taky mi začalo pískat, je to jako kdyby v dálce jela sanitka a houkala. Ptal jsem se v servisu a prý to jsou přidřené lopatky, které při ubrání pískají, nejspíš v nějakém ložisku. ( příčin je několik, nedochlazování po dlouhé jízdě - třeba po dálnici, šetření turba a tudíš neprotáčení lopatek, které pak zatuhnou, kašlaní na výměnu oleje a nebo lití nějakých sraček )
tak to je asi vše, to pískání mě už vytáčí, takže se začínám koukat po novém.
Ještě mi řekli, že dokud táhne nemám to řešit a jezdit, až prej půjde černý kouř z laufu, tak vyměnit, já osobně nebudu čekat na kouř, bude s tím hodně jezdit manželka a náš prvorozený, takže nechci aby jí to potkalo někde na cestě k doktorce, nebo nedej bože po cestě do porodnice (to jí tam povezu já, snad :) )

jak jsem nakoupil, tak prodávám.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: piskani turba

Příspěvek od re5pekt »

romanx píše:
re5pekt píše:me taky odfoukne kdyz prudce pridam a uberu, to je podle me normal
To mi chceš říct že když ho prošlápneš na volnoběch ke třem tisícům a ubereš takže se ti ozve taky taková meluzína od turba? No B5 mi to vůbec nedělala tak nevím jestli tady u toho je to normální.......nevím jestli to tu není řešený jinak .....jinak regulace turba chodí normálně a auťák tahá taky v pohodě jen ten zvuk se mi nelíbí ale pokud je to normální tak to nechám být. Spíš mi šlo o to abych pak nejel někam daleko a nepopravil jsem turbo i s intercolerem a motorem nebo aby s tím nejela manželka a on se jí nerozeběh na olej z turba. Copak já bych ho zbrzdil ale ona než by se rozkoukala tak by bylo po motoru......jinak olej to nežere a nekouří ani černě ani modře.....takže pouštět by to turbo nemělo .......já s jiným céčkem nejel tak to nemám s kým ani porovnat...... :( :( :(
Aha, pri neutralu mi to nedela

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: piskani turba

Příspěvek od romanx »

re5pekt píše:
romanx píše: To mi chceš říct že když ho prošlápneš na volnoběch ke třem tisícům a ubereš takže se ti ozve taky taková meluzína od turba? No B5 mi to vůbec nedělala tak nevím jestli tady u toho je to normální.......nevím jestli to tu není řešený jinak .....jinak regulace turba chodí normálně a auťák tahá taky v pohodě jen ten zvuk se mi nelíbí ale pokud je to normální tak to nechám být. Spíš mi šlo o to abych pak nejel někam daleko a nepopravil jsem turbo i s intercolerem a motorem nebo aby s tím nejela manželka a on se jí nerozeběh na olej z turba. Copak já bych ho zbrzdil ale ona než by se rozkoukala tak by bylo po motoru......jinak olej to nežere a nekouří ani černě ani modře.....takže pouštět by to turbo nemělo .......já s jiným céčkem nejel tak to nemám s kým ani porovnat...... :( :( :(
Aha, pri neutralu mi to nedela
Při neutrálu pouze pokud ho nakrmím z ostra ke třem tisícům a rychle uberu tak je to slyšet.... :(

warfare
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 31.03.2009 10:20

Re: piskani turba

Příspěvek od warfare »

takze mam po testech a dopadlo to nasledovne: Turbo jednotka v poradku co je spatne tak jestli jsem to dobre pochopil tak je to vakuova jednotka je to hned pod prednim oknem vedle baterky takova mala cerna krabka ,s vyvodem 6 hadicek asi.. stoji 100liber bez dane coz je parada oproti cene turba, kdyz se to vakuum rozdela tak jsou tam takove male tesnenicka ktera uz netesni a to je vse..
btw: dekuji vsem za pomoc a napady, dobri lide jeste existuji:)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“