Světla bixenon

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
MichalP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 27.02.2009 00:27
Bydliště: Praha 6 - Řepy
Kontaktovat uživatele:

Světla bixenon

Příspěvek od MichalP »

Čaute všici,

mám už delší dobu problém s bixenonama na autí, po zapnutí dálkových, svítí asi 10 vteřin a pak se samy sklopí na potkávačky a rozsvítí se u budíků kontrolka se žárovkou.Kontrolka dálkových svítí dál, jakoby byly zapnuté. Dnes jsem to přivezl ze servisu, kde vyměnili výbojku a řekli, že to je už v pořádku, ale po ujetí asi deseti km, jsem to vyzkoušel a závada se opět objevila. V servise už teď nikdo není, ale v pondělí jim to půjdu omlátit o hlavu, měli to tam týden a vůbec nic neopravili, jen vyměnili za čtyřku výbojku, jsem už v koncích. :(
Setkal se někdo už s takovou závadou ????

Dík všem za pomoc :)

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Světla bixenon

Příspěvek od cosby »

asi ŘJ náklonu.Tu výbojku ať ti vrátí a je to.Chtěl jsi odstranit závadu?Pokud to neudělali,máš na to právo

Uživatelský avatar
MichalP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 27.02.2009 00:27
Bydliště: Praha 6 - Řepy
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla bixenon

Příspěvek od MichalP »

Jujky Cosby, ty jsi taky na všech fórech :D

Dík za pomoc,až tam pojedu tak jim to rovnou řeknu, ať mi vrátí starou výbojku a otestujou tu řídící jednotku náklonu, případně vymění a buď doplatím rozdíl nebo oni vrátí a samo že na reklamaci, takže za práci jim dám prd.
Ale mám trochu strach že to bude s nima handrkování o všem.

našel jsem v Etce tuhletu jednotku asi to bude ona a cena je taky pěkná 8500,- .
Mám Passata tři měsíce a pořád do něj cpu prachy, když do něj sedám třeštím voči na budíky co se kde zase rozsvítí.

cosby píše:asi ŘJ náklonu.Tu výbojku ať ti vrátí a je to.Chtěl jsi odstranit závadu?Pokud to neudělali,máš na to právo
Přílohy
jednotka.jpg

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Světla bixenon

Příspěvek od cosby »

Podle mě to bude ta druhá jednotka co je na světle.Tohle je podle mě pouze modul pro výbojku,ta druhá asi bude ovládat clonku.Ale snad to ještě někdo potvrdí

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Světla bixenon

Příspěvek od KJirka »

čau Cosby
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
MichalP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 27.02.2009 00:27
Bydliště: Praha 6 - Řepy
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla bixenon

Příspěvek od MichalP »

Čusky,
podle Etky je ta druhá jednotka na světlo do zatáčky, ale zase je cenově někde jinde a to na 3900,- to už by se dalo zkousnout, ale při mém štěstí to bude ta druhá. Je možný, že to ovladá oboje, modlím se ať joo, zase po nastartování a rozsvícení jdou světla dolů, do stran a nahoru, tak nevím.

Uvidím zítra, nejradši bych to koupil a vyměnil sám, kdybych to věděl na tuty. 8O

cosby píše:Podle mě to bude ta druhá jednotka co je na světle.Tohle je podle mě pouze modul pro výbojku,ta druhá asi bude ovládat clonku.Ale snad to ještě někdo potvrdí

Uživatelský avatar
MichalP
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 27.02.2009 00:27
Bydliště: Praha 6 - Řepy
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla bixenon

Příspěvek od MichalP »

MichalP píše:Čusky,
podle Etky je ta druhá jednotka na světlo do zatáčky, ale zase je cenově někde jinde a to na 3900,- to už by se dalo zkousnout, ale při mém štěstí to bude ta druhá. Je možný, že to ovladá oboje, modlím se ať joo, zase po nastartování a rozsvícení jdou světla dolů, do stran a nahoru, tak nevím.

Uvidím zítra, nejradši bych to koupil a vyměnil sám, kdybych to věděl na tuty. 8O

cosby píše:Podle mě to bude ta druhá jednotka co je na světle.Tohle je podle mě pouze modul pro výbojku,ta druhá asi bude ovládat clonku.Ale snad to ještě někdo potvrdí
Tak už je to v cajku, byla to ta jednotka na krytu světla zezadu, natekla do ní voda přes prasklou krytku a nejspíš se vyskratovala. Taky byl utržený jeden kablík od clony z tlumených na dálku, pokud to někomu začne blbnout, doporučuju zkontrolovat tento konektor, jsou to dva černé kablíky a vedou do motorku vlevo od výbojky.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“