Pordí někdo s koupí Alu kol?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od krucinal »

Tak se už asi půl roku rozhoduju,jaký elektrony nazout pašíkovi.Líbí se mi jich strašná spousta,ale když je pak vidím v reálu,tak už to není ono.Myslím si,že tohle auto je samo o sobě tak hezký,že se nemusí prezentovat nějakýma přehnaně brutálníma kolama.Jednoznačně bych chtěl 16palců,vím že 17 a výš je moc hezký a nerad bych tady rozvířil debatu o velikosti kol,prostě 16 a hotovo.Nevíte někdo,kde je kamenný obchod s větším výběrem alu kol v jižních čechách,nebo třeba i jinde,abych si je mohl v klidu prohlídnout.A ještě co říkáte na tyhle.

Díky všem co poradí.
Přílohy
aez-intenso-big.jpg
brock-rc11black-big.jpg

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od pásovec »

A co origoše Milwaukee?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od krucinal »

To je dilema.Já fakt nevím.Milwaukee určo ne,ty se mi nelíbí.Vím že jsem psal 16 a nic jinýho,ale když se kouknu tady na ty krasavce,tak bych byl jeden z mála se 16kama.Bohužel v garáži mám nový,5 měsíců jetý gumy a ty mi je líto vyhodit.Chtěl bych se ještě zeptat,úplně nejvíc ze všech alu se mi líbí AEZ PHOENIX Dark,ale to jsou 18ky,vím že by to bylo barbarství,ale myslíte někdo,že by šlo koupit AEZ PHOENIX-17ky a nechat je stříknout na černo s těma vykrojeným stříbrnýma proužkama jako Dark? :P
Přílohy
aez-phoenix-big.jpg
aez-phoenixdark-big.jpg

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od zbuj »

No nevim podle me to moc resis 17´ nebo 18´ to uz neni takovy rozdil toho se bat nemusis a 16´ ty jsou fajn (ale tak max na zimu :P ) poradne kola k poradnemu autu fakt patri jeste to mas v technicaku ze 18´ bez problemu....
Jo a kolik ty AEZ PHOENIX kosti v CR??

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od krucinal »

Njn,samo že to dost řeším 8O ,rozdíl mezi 16 a 18kama je 2litry na 1ks pneu.Proto bych raději a nejen kvůli ceně,ale i z důvodu "kvalit silnic" šel max do 17tek.A úplně nej,by bylo,kdyby šly přelakovat na černo,jako Dark.Jinak cena:AEZ Phoenix 17palců je 4422 Kč.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od zbuj »

Predpokladam ze bez pneu? Odpoledne jsem se na ne dival a nasel je s pneu za 800 lyber tak nejak, ale pouze 18" a to ty nechces. O prestrikani nevim jestli by to nebylo drazsi nez komplet 18" pneu na tri sezony :P tak nevim bud najit jine kolesa, nebo 18" musis jich mit vice co se ti paci ne?? A taky z vlastni zkusenosti rikam, ze na fotce a v realu je velky rozdil... Taky jsem si poridil kola o ktere bych pred tim na netu ani nezavadil....

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: Pordí někdo s koupí Alu kol?

Příspěvek od krucinal »

To věřím,právě proto jsem se na začátku ptal,jestli neví někdo o obchodu,kde bych se na ně mohl podíval na živo.Věřím,že bych si tam vybral,ale Dark jsem viděl v reálu a je fakt maso :o :o

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“