Nováček

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Dusty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.05.2009 11:43

Nováček

Příspěvek od Dusty »

Dobrý den, vážení passaťáci,
v únoru jsem si koupil černého passata 3C Variant 2.0 TDi. Původně jsem sháněl dvojkovou Octavii combi, jelikož jsem předtím šest let měl stříbrnou jedničkovou Octavii v combíku a byl jsem s ní náramně spokojen. Po dlouhém hledání jsem náhodou narazil na výše popsaného passata dovezeného ze SRN.
Sice jsem musel trochu zvýšit zamýšlený rozpočet na nákup vozidla, ale dnes můžu skoro po třech měsících užívání zodpovědně říct, že toho v žádném případě nelituji.
Ihned po koupi jsem měl pár problémů ,ale od té doby je vše v pohodě a doufám, že bude i nadále.
1) Netěsnost chladiče – zatím pomohla směs na utěsnění chladiče.
2) Nešly ostřikovače předního skla – pomohlo profouknutí trysek.
3) Jednoho dne jsem z venku neotevřel dveře řidiče a pravé zadní dveře – kontroloval jsem konektory viz. návod na fóru od „Máry VR6“, vše bylo v pořádku. Dveře řidiče začaly samy od sebe fungovat po dvou dnech a pravé zadní cca po třech nedělích.
Včera jsem měl pašíka na výměně rozvodů a vodní pumpy (najeto 126 000km).
Jinak jsem na fóru četl, že někdo shání průvodní dokumentaci v češtině. Řešil jsem ten samý problém, protože jsem měl vše v němčině. Známý mi dokumentaci v češtině půjčil , takže jsem ji všechnu naskenoval. Jestli o ni má ještě někdo zájem, můžu mu ji poskytnout. Chybí mi pouze dokumentace k DVD navigaci.
Už budu končit, protože jsem se nějak moc rozepsal. Chtěl jsem se představit již dříve, ale nějak na to nebyl čas.

S pozdravem

Dusty

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Nováček

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak tě tady pěkně vítáme :wink:
Škoda, že jsi literaturu skenoval, mohl jsi si ušetřit práci, už tady jednou je. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=75130" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale dej sem odkaz na tvůj scan a já ho tam přidám, moje může být nekompletní.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Nováček

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: nazdarek :!: :lol:

Dusty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 02.05.2009 11:43

Re: Nováček

Příspěvek od Dusty »

Děkuji za milé přivítání, :D
přidávám odkaz na mnou naskenované sešity. Jsou upraveny do Power Pointu a dal jsem tam pouze ty co nejsou veTvém odkazu. Ve stejné podobě mám ještě sešity "Obsluha", "Rady a činy" a "Technická data", ale bohužel už jsem neměl na edisku dost místa.
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/225 ... .26MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“