Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Nightwish
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 10.05.2009 00:11
Bydliště: Trnava

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od Nightwish »

Barthez píše:No jak jsem řikal. Dle techničáku má bejt tohle. Cokoliv je "více" vylezlé ven mužě dřít.... já jsem dal ET35 místo ET44 a když naložim auto a vemu lidi, tak při velkém hupu chytnu občas za plastovou plošku podběhu...
aha sorry, Ty si hovoril presne o tych 18" . Take ja ani v technicaku nemam.

a preco si nedal co tam urcil vyrobca? Co tym dosiahnete, ked to viacej trci von?

Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od Michalj »

Lepší stabilita (teoreticky) a širší auto na úkor jiných jízdních vlastností , většího špinění vozu , dření kol o podběhy a s tím spojené a pokud nejsou schálené pro daný typ vozu tak i úplně jiné rozložení sil a namáhání přední nápravy,ložisek a poloos a že když se něco stane, tak pojišťovna couvne od plnění . Super ne, hlavně , že kola jedou vedle mýho auta :mrgreen:
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od Barthez »

Nightwish píše:
Barthez píše:No jak jsem řikal. Dle techničáku má bejt tohle. Cokoliv je "více" vylezlé ven mužě dřít.... já jsem dal ET35 místo ET44 a když naložim auto a vemu lidi, tak při velkém hupu chytnu občas za plastovou plošku podběhu...
aha sorry, Ty si hovoril presne o tych 18" . Take ja ani v technicaku nemam.

a preco si nedal co tam urcil vyrobca? Co tym dosiahnete, ked to viacej trci von?
Protoze s lepsim ET k 44 se nedelalo. Je to 9mm, coz neni zadnej svet. Mensi kola se zase zenou k te 35, takze to asi tak veklej problem nebude. Meni se timpadem pouze obvod kola.. Kdyz vedle sebe postavim mou 18ku a zimni 16ku, tak jsou kola skoro stejne vysoka. mam je tam 2hym rokem a pohoda. Kola mam hezky schovane v lemu. Kdyz je auto plne tak drhnu vnejsi stranou gumy o vnitrni hranu ploska lemu ( tzn. ze kolo mam jeste o 1cm utopene v lemu ). Nenahazuje mi to blatniky, lepe to sedi, lepe to brzdi ( oblozeni mam jeste puvodni a to mam natocena 90tk ), vule v cepech zatim nemam, atest od vw mam, technicky tam taky muzou bejt :-)
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od Sullaco »

Máte k 18" taky tu úpravu podběhů? Mě vyčuhujou z blatníků takový malý plastový jakoby uši a unikoho jsem to ještě neviděl :D

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od CoolXman »

to Sullaco: Mohl bys to prosím trochu víc popsat nebo ideálně i vyfotit?
Díky
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od Barthez »

Sullaco píše:Máte k 18" taky tu úpravu podběhů? Mě vyčuhujou z blatníků takový malý plastový jakoby uši a unikoho jsem to ještě neviděl :D
Já osobně ne, ale kamarád na pásovci z roku 2006 to má, ale jen na předních blatníkách....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Mohu dát na 3c pašika 8,5x19 ET30???

Příspěvek od Sullaco »

Tady je ta originální úprava podběhů. Omlouvám se za kvalitu fotek, navíc to splývá s gumou.
Přílohy
podbeh1.jpg
podbeh2.jpg
podbeh3.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“