Německá kvalita???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od lukasko144 »

tomogo píše:Svár není na křivo, ale koncovka výfuku ano, když si stoupneš kousek cca 50cm od zadku auta a podíváš se ze zhora na ty dvě koncovky, tak spolu nelícujou. Kdyžtak někdy hodím foto. Prostě si toho všimnu kdykoli do toho auta něco nakládám.
Sorry, zle som si to precital. Este skor mi to nedalo a presiel som si dalsie tri vyfuky na CCeckach, divno na mna vsetci pozerali preco tam takmer lezim a uz som zacal premyslat nad Tvojou "potizivostou", este ze sa to vysvetlilo. Vidis a to som sa kolegu nepytal, ci tie diely davaju do kopy ludia este pred samotnym zvaranim, alebo ci sa mozu pohnut v zvaracej klietke a pod. Popytam sa..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“