Německá kvalita???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od pásovec »

Audi taky není co bývala, to je jasné. Ale pořád mi přijde lepší než vw. Že by A5 první roky výroby? Udělali novou platformu, tak asi není ještě vychytaná :-(
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od cosby »

osobně si myslím,že všechny nové vozy koncernu VW,tedy vč.Audi se začínají podobat-sory za to přirovnání ale hypermarketovým notebookům za 10.000.
Drahé auta si kvalitu udrží-snad-myslím tím A6,A8,Q7,u VW snad Phaeton.
Když se bavím s klukama co mají servisy privátní,všichni říkají,žestarý Superb,Passat B5,Octávia I jsou staré ještě poctivé auta a asi to tak bude.
Jinak si myslím,že Japonci si svoji kvalitu hlídají,takže takový Avensis,Accord na tom bude o dost líp než VW Passat,Passat CC a pod.

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od motorpower »

pásovec píše:Audi taky není co bývala, to je jasné. Ale pořád mi přijde lepší než vw. Že by A5 první roky výroby? Udělali novou platformu, tak asi není ještě vychytaná :-(
Mezi třemi měsíci a půlrokem...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od tomogo »

No a ještě si přidám.
Po tom zatékání a výměně koberců jsem zjistil, že mi do něj servis udělal díru. Zatím nebudu říkat u koho jsem to koupil a servisoval, ale věřte že češi jsou banda .ovad a záruka autorizovaného prodejce/servisu je jen mýtus, který platí snad jinde, ale v Čechách rozhodně NE!!!
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od pásovec »

Známej jezdí s bavorákem do mnichova na servis! Cena v podstatě poloviční, zacházení maximální a ještě mu auto komplet umejou.. Kde ti to udělali? Já jsem byl na Jarově a tam teda fakt nic moc. Ani mi nezavolali, že je to hotové a závadu neodstranili. Zacházení špatné: "no tak když teda fakt hodně chcete, tak vám to uděláme". (Šel jsem na longlife o něco dřív, než bylo potřeba. Musel jsem je asi 5minut přesvědčovat, co maj udělat.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od cosby »

jj,o servise v D jsem slyšel,že je jiný než u nás a to se netýká jen BMW ale i VW a MB

Uživatelský avatar
hybal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.03.2009 16:17
Bydliště: okr. Břeclav

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od hybal »

Nemá někdo z vás zkušenosti nebo ohlasy o servisech VW v Rakousku? Cena / kvalita? Mám to kousek do Vídně. Pokud by to bylo výhodnější, tak proč to nezkusit.

Uživatelský avatar
DieS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 13.01.2009 08:43
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od DieS »

pásovec píše:Je to pravda, nechtěl jsem to psát jako první, ale opravdu platí i u jiných aut, že první modelové roky opravdu jsou velmi poruchové a kazové.

vyjimkou je 4 generace..golfu tam nebyl problem ani s prvnim rokem

Uživatelský avatar
DieS
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 13.01.2009 08:43
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od DieS »

hybal píše:Nemá někdo z vás zkušenosti nebo ohlasy o servisech VW v Rakousku? Cena / kvalita? Mám to kousek do Vídně. Pokud by to bylo výhodnější, tak proč to nezkusit.
tak levnejsi to nebude...kdyz si spocitas rozdily mezi nasemi staty

Uživatelský avatar
JuraRacing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 18.11.2009 22:11
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od JuraRacing »

ako tak citam normalne ma prechadza chut k VW, vzdy som bol nakloneny k koncernu VW, ale asi casi pomaly odchadzaju. Nedavno som kupil Golfa V 2006 TDI a zatial musim povedat ze som spokojny nic neskripe obcas neco zarezonuje v spolujazdcovych dverach ale to si nevsimam,dnes ma akurat prekvapila jedna asi 5x5cm mokra skvrna na zadnom sedadlo na spolujazdcovej strane tak neviem ako sa tam dostala tesnenia doliehaju pekne, pre istotu som ich radsej osetril silikonovym sprejom.

Jedine plusy asi ktore mozem povedat u VW je podvozok brzdy a zatial motor. Samozrejme teraz hovorim iba o Golfe V TDI 77kw 8) ostatne modely nemozem posudit
Golf VII R-linie

Uživatelský avatar
tom.faktor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 05.06.2009 12:50
Bydliště: CB

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od tom.faktor »

Moje rec, Golfy jsou snad jeste -relativne- v pohode, mam druhou 5ku, aktualne 07 1.9Tdi a krome zamku dveri jsem po 30t km, ktere od leta najela, nic neresil.... Hoooodne se rozmyslim nad vymenou za Passovce 3C ale kdyz tady ctu ty problemy, tak bych snad brecel s Vami, kluci..... Takze na jare koupim zase mk5 GTI, zalezu do nej, zavru, zamknu a fetig....... 8)

Uživatelský avatar
tom.faktor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 05.06.2009 12:50
Bydliště: CB

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od tom.faktor »

JuraRacing píše:dnes ma akurat prekvapila jedna asi 5x5cm mokra skvrna na zadnom sedadlo na spolujazdcovej strane tak neviem ako sa tam dostala
......... Priste pod sebe dejte nejaky hadr.... :D

Uživatelský avatar
JuraRacing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 18.11.2009 22:11
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od JuraRacing »

paci sa mi na golfe ze aj ked to je 1.9tdi 77kw 250nm tak v meste so spotrebou 4.5 az 5.0litrov som stale vsade prvy je to proste zivee vozitko staci trocha pridat a clovek je hned v predu 8)
Golf VII R-linie

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od lukasko144 »

fx99 píše::mrgreen: tak u mne taky koncovky vařil slepec,pač je jedna na křivo :!: :roll:
Presiel som si CCecka u nas v praci a nevidim nikde zvar, ktory by sa vam mohol zdat nakrivo.. Inac, som sa pytal u nas chalanov, kde sa zvaraju vyfuky a potrvdili mi, ze vsetko sa zvara roboticky. A ked u nas, tak urcite aj v Emdene, Chine a co ja viem, kde sa este vsade montuje Passat..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
tomogo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 30.10.2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Německá kvalita???

Příspěvek od tomogo »

lukasko144 píše:
fx99 píše::mrgreen: tak u mne taky koncovky vařil slepec,pač je jedna na křivo :!: :roll:
Presiel som si CCecka u nas v praci a nevidim nikde zvar, ktory by sa vam mohol zdat nakrivo.. Inac, som sa pytal u nas chalanov, kde sa zvaraju vyfuky a potrvdili mi, ze vsetko sa zvara roboticky. A ked u nas, tak urcite aj v Emdene, Chine a co ja viem, kde sa este vsade montuje Passat..

Svár není na křivo, ale koncovka výfuku ano, když si stoupneš kousek cca 50cm od zadku auta a podíváš se ze zhora na ty dvě koncovky, tak spolu nelícujou. Kdyžtak někdy hodím foto. Prostě si toho všimnu kdykoli do toho auta něco nakládám.
Má recenze na CC: http://moje.auto.cz/Tomogo/volkswagen-p ... cucik.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“