palubka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: poradte cim napajcovat palubku ,zda se naka vyšisovaná :?: :| :| :roll:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: srry mara muzes to prendat :wink:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: palubka

Příspěvek od pásovec »

Maximálně napajcujem tebe za tohleto! :-) Hele, nevím, jestli to víš, ale koncern vw strašně trpí na ošoupání toho vrchlícho "laku" na palubovkách, madlech tlačítkách a apod. Co jsem vysledoval, tak to právě urychlíš těma pajcovačema a leštěnkama. Bud to vem voudou, nebo zajet do vw pro origo kosmetiku.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: dík :!: :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: no tak to uz sem to asi zmordoval :cry: ,je naka sance to dat do puvodniho stavu,teda krom vyměny palubky :?:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: palubka

Příspěvek od pásovec »

Neříkal jsem ti náhodou, ať to níčím nepajcuješ?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: jo ,ale ja to pajcoval uz dřive. :cry:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: palubka

Příspěvek od zbuj »

No to byla prvni vec kterou jsem resil.....

Ve vw ti nabidnou Auto glym jen si na tom trosku udelaji prirazku :mrgreen: ja je osobne pouzivam a jsou goood je jich strasna spousta a vyhodou je ze jsou strasne jemne - mam ten pocit ze ze zadu kazdeho vyrobku mas napsane kdo a pro co to vyrabel jakoze VV, Audi, atd atd primo origo vyrobky. mrkni na ten odkaz co jsem ti tady dal asi by te to vyslo lepe ja to tady kupuju v hallfordu buy one get one free :mrgreen: a to se vyplati. Hlavne jsem to resil kvuli peci o kuzi v aute a postupne jsem si prikupoval, na palubku na kola na chrom atd.... ty obycejne obsahuji strasnou spoustu alkoholu a buh vi ceho a vypada to dobre pouze jeden nebo dva dny a potom se to zacne vsouset jak uz jste tady zminovali....


http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trks ... Categories" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: jo dík :!: :wink:v pondeli zajedu do vw. ted řesim problem ,povrzavani v palubovce odpo nahodim foto :? :? :?

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: palubka

Příspěvek od Benne »

co je pajcovanie palubky ?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: palubka

Příspěvek od pásovec »

:mrgreen: Pajcování je pajcování :) Znamená to, že něco pácáš na něco. Například leštěnku napajcuješ na palubní desku a ta se pak zničí :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: palubka

Příspěvek od Benne »

pásovec píše::mrgreen: Pajcování je pajcování :) Znamená to, že něco pácáš na něco. Například leštěnku napajcuješ na palubní desku a ta se pak zničí :-)
ahaa,takze chcel precistit palubku niecim a znicil to ? :( Ja pouzivam na GV pripravok od AUTOGLYM, anglicka firma, skvele vysledky ;) predava to aj jeden klubak z Brna, od neho to mam, mozem len odporucit ;)

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: palubka

Příspěvek od krucinal »

Benne píše:
pásovec píše::mrgreen: Pajcování je pajcování :) Znamená to, že něco pácáš na něco. Například leštěnku napajcuješ na palubní desku a ta se pak zničí :-)
ahaa,takze chcel precistit palubku niecim a znicil to ? :( Ja pouzivam na GV pripravok od AUTOGLYM, anglicka firma, skvele vysledky ;) predava to aj jeden klubak z Brna, od neho to mam, mozem len odporucit ;)

Zdarec,a kterej je to klubák(jestli to není tajný) :) .Asi bych si něco na tu palubku taky nechal poslat,páč se mi to taky začíná trochu odlupovat.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: palubka

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: tady to je Mathyasuv ESHOP http://shop.mvservice.cz/produkty/inter ... n/c44.html" onclick="window.open(this.href);return false; :wink: A tady pokec z fora http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 3&start=90" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: palubka

Příspěvek od krucinal »

Děkuju. :D

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“