Passat Variant 1,9 TDI 77 kW Trendline

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Passat Variant 1,9 TDI 77 kW Trendline

Příspěvek od Steve28 »

Ahojte,
v priebehu dvoch mesiacov kupim Passata ako som hore popísal a rád by som bol keď by ste mi pomohli, na čo sa mám pripraviť ako náklady na údržbu. Auto bude mať niečo cez 150.000 km a po prehliadke vo VW. Menia sa brzdy a rozvody, olej, filtre...... Ale ešte niečo? Nápravy? Elektrika? Ako znáša chipovanie?

Díky

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Passat Variant 1,9 TDI 77 kW Trendline

Příspěvek od mrmaryII »

Steve28 píše:Ahojte,
v priebehu dvoch mesiacov kupim Passata ako som hore popísal a rád by som bol keď by ste mi pomohli, na čo sa mám pripraviť ako náklady na údržbu. Auto bude mať niečo cez 150.000 km a po prehliadke vo VW. Menia sa brzdy a rozvody, olej, filtre...... Ale ešte niečo? Nápravy? Elektrika? Ako znáša chipovanie?

Díky
Okolo 150 000 uz zvyknu byt silentbloky na prednej naprave v tahu. Vrzga to ako stari kociar :) Stoji to 140€ +praca.
V kazdom pripade je to individualne. Ak budes mat po vymene vsetkeho co si pisal, mas to celkom fajn.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Steve28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 26.05.2009 21:01

Re: Passat Variant 1,9 TDI 77 kW Trendline

Příspěvek od Steve28 »

Díky, až sa niečo objaví určite sa s Vami o to podelím.......:-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“