Volkswagen Passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Maty »

Tak jsem pujcil pritelkyni pasika na cestu do Brna...To byly nervy...ale je zpatky a v poradku (myslim to auto), uff..... :)

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od mrmaryII »

Maty píše:Tak jsem pujcil pritelkyni pasika na cestu do Brna...To byly nervy...ale je zpatky a v poradku (myslim to auto), uff..... :)
....ale s priatelkou to uz tak celkom v poriadku asi nie je, ked spominas len auto :mrgreen:
Boze sme my ale bezohladni, co sa tyka nasich aut ;)
Nech do mna hodi kamenom ten, co je na tom inak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od pásovec »

Maty píše:Tak jsem pujcil pritelkyni pasika na cestu do Brna...To byly nervy...ale je zpatky a v poradku (myslim to auto), uff..... :)
To seš docela odvážnej. Nemusí ani nehodu způsobit ona, stačí, když to do ní někdo našije a hned je kára v háji. Pokud by neřídila dle mých přestav, tak bych vůz asi takto dlouhodobě nepůjčil, kor v manuálu :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Mára_VR6 »

pásovec píše:To seš docela odvážnej. Nemusí ani nehodu způsobit ona, stačí, když to do ní někdo našije a hned je kára v háji. Pokud by neřídila dle mých přestav, tak bych vůz asi takto dlouhodobě nepůjčil, kor v manuálu :-)
chvíli mi o tom povídej. Já taky když jí musím půčit T..... , tak bych nejradši kousal :evil: a trnu, jestli se mu něco nestane.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od pásovec »

Já myslel, že má golfa :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Mára_VR6 »

pásovec píše:Já myslel, že má golfa :-)
To má, doufal jsem ale, že se bude s Touaregem bát, protože je to velký, ale nějak se nebojí a když ho nepotřebuju já, tak si ho chce brát ona, když někam jede sama :? :evil: No a pak jsem na nervy, jestli něco a tak..... :?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od pásovec »

A nejezdí s tím prasit? Nebo machrovat na nějaké srazy mezi ostatní paničky? :mrgreen: nedejbože machrovat před gelařema s GTIačkama :mrgreen: (v nejvyšší poloze podvozku, že jim ty auta přejede jak tank) :lol: :mrgreen: 8O 8)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Maty »

To ta moje se neboji niceho....a kdyz vidi, ze se cukam, ze se mi moc pujcovat nechce tak to pak zacne..."A dyt jsi rikal ze na dlouhy cesty si muzu pujcit Pasika a ted to zase neplati jo?" "Ja to vedela a to jsem ti mohla pujcovat svoje, kdyz si potreboval..." A to je teprve zacatek, pak zacne vydirani...:) Jediny co me uklidnuje je, ze uz jsme spolu 7 let a ridit jsem ji ucil ja, takze to ma docela v ruce... Rozhodne teda taky bourala minkrat nez ja...:)

To, ze to je v manualu, toho se nebojim...Ja ji ucil jezdit na Impreze a kdo se nauci s tim saltovat, tak uridi cokoliv.... :) Co me ale nejvic fascinuje je jak dokaze ridit v 8cm podpadkach...z toho jsem jelen...

Jelikoz vim, ze obcas rada slapne na plyn tak jsem ji nastavil maximalni rychlost v palubni pocitaci na 140...To vite, ze mi hned volala co jsem ji to tam nastavil, ze ji to furt pipa.... :)

Uživatelský avatar
woxe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 10.06.2009 13:53

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od woxe »

Maty píše:
woxe píše:Zdravím všechny. Pa[img]ssat CC mám od června 2008, koupil jsem ho v Německu, protože tady se ještě nedal koupit.
Mám to v docela slušné výbavě: Barva a interiér: Deep Black Perleffekt, Interiér ZV Corn Silk Beige/ Schwarz Motor / výkon: 3.6l V6 4Motion/220kW, DSG
AMBIENTE PACKET, Dekorace dřevo hliník „Vavona“, Alarm, Adaptivní tempomat, Parkovací asistent + park-pilot, Lane Assist, Climapaket včetně střešního okna, Kůže NAPA, Multifunkční kožený volant včetně funkce řazení, Multimedia systém (USB, iPOD, MP3 přehrávač podporující formáty WMA,OGG atd), Radionavigační systém RNS 510 DINAUDIO, Bezklíčové ovládání (startování, otevírání dveří), Zadní, boční airbagy, Zadní dělená a sklopná sedadla, Sportovní sedačky el.stavitelné vpředu, Zásuvka na 230V, Handsfree bluetooth premium, Winter Paket (vyhřívané ostřikovače, zadní sedačky… ), Hlinková kola „Interlogos“ 8x 18, Sportpaket, Ozdobné prahové lišty, sportovní pedály...

Takže je to vybavený docela slušně, jen mi tam chybí parkovací kamera, páč ještě nešla dodat, ale tu mi budou montovat za 14 dní. Nevím jestli je možný tam dát dodatečně TV tuner. Pokud s tím máte někdo zkušenost budu rád za info.

Jsem s tím zatím moc spokojenej, je to pěkný autíčko, komfortní, když si zapnu SPORT režim tak se s tím dá i slušně "vyblbnout", takže spokojenost...
Docela slusne? Ja myslim ze nic vic uz tam nepridas, nebo jo? Ze bys byl jeste vetsi hracicka nez ja? :) Ohledne TV Tuneru jsem rozjel jinou diskuzi, kde zadam o pomoc, protoze to chci taky. Vim ze to jde, je potreba to koupit a jsou ruzne varianty, origo i neorigo tuner...A ja prave chci origo abych to mohl ovladat pres rozhrani v navigaci. Nevim jestli to v neorigo variante taky tak jde ovladat... V kazdym pripade potrebuju taky nekoho kdo by poradil co a jak...Ale myslim ze pokud tam das parkovaci kameru do zadu tak to bude problem s tunerem...Myslim ze jsem se docet ze to jde pouze i varianty bez parkovaci kamery. Asi to jde pres stejne AV vstup.

Jinak me stves, jsem chtel taky Ambiente paket, ale ten sel jen v kombinaci se drevem a ja chtel ten lestenej hlinik....:(
:
[/img]

Tak parkovací kameru už tam mám, je to asi jenom hračička, ale občas to pomůže. K tomu TV tuneru zatím moc nevím, v servisu mi k tomu nedokážou nic říct, ale někde jsem na netu četl, že to nejde právě v kombinaci s tou kamerou, tak to vypadá, že budu nez TV, ale to přežiju...

Zdeněk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.05.2009 17:30

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Zdeněk »

Zdravím pánové, tak jsem se konečně dočkal a zítra si pro něj jdu. 8O Takže hned jak opadne prvotní nadšení a šok, vložím fotky :wink:
Volkswagen Passat CC 2,0 TDi CR (125kW) 6° DSG

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ahoj Zdendo, moc gratuluji k takové střele a přeju hodně šťastných kilometrů a těším se, až se na srazu podívám :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Zdeněk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.05.2009 17:30

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Zdeněk »

Jasný to si nenechám ujít..už jsem potvrdil že přijedu..Zítra se musím pochlubit :wink:
Volkswagen Passat CC 2,0 TDi CR (125kW) 6° DSG

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od Maty »

kdy a kde je sraz?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Volkswagen Passat CC

Příspěvek od pásovec »

Taky se těším a doufám, že se připojíte do našeho vláčku :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“