Garanční prohlídky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Sucino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 21.08.2008 08:03
Bydliště: Žatec

Garanční prohlídky

Příspěvek od Sucino »

Ahoj všichni. Chtěl bych Vás požádat o informaci. Ve čtvrtek jdu na garanční prohlídku po 40-ti tisících. (první majitel byl na prohlídce po 20-ti) Nijak nezpochybňuji to, jestli je to zbytečný, nebo ne, zkrátka mi to na maxidotu hlásí blížící se servis. V servisu mi řekli, že mě to bude stát cca 10 tisíc. Mohl by mi někdo říct (napsat) co se v tomhle intervalu mění? Pak by mě ještě zajímalo co určuje servisní prohlídky po 30-ti tis. Je to provozem auta? Dík :tooth:

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Garanční prohlídky

Příspěvek od Palko »

Podrobné informace co s dělá při servisních prohlídkách najdeš i v tvém servisním plánu, u tebe to bude určitě ted olejový servis tzn. longlife olej a filtr, pylový filtr a vzduchový bud vyfoukat nebo vyměnit záleží jak je ucpaný nebo jestli se měnil při 20t., palivový filtr by se měl měnit stejně jako vzduchový až při 60 ale vzhledem ke kvalitě naší nafty nic nezkazíš když jej vyměníš. Desky jsem měnil na pašíkovi nejdříve kolem 60t. ty by měly být OK ale vše je individuální a hodně závislé na tom kdo a jak s tím jezdí...možná brzdová kapalina první výměna je od model. roku 08 po 3 letech, dřívější modely to mají po 2 letech.To je asi tak vše co by měl servis dělat pokud je jinak vše v pořádku, žárovky, kryty apod.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“