Passat CC - dalkove ovladani garaze

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Passat CC - dalkove ovladani garaze

Příspěvek od Maty »

Jako priplatkovou vybavu jsem si dal do CCecka dalkovy ovladani do garaze a mam s tim trosku problemy. Dle manualu mi to nejak nejde naprogramovat. Mate s tim nekdo zkusenosti?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - dalkove ovladani garaze

Příspěvek od pásovec »

Jakou mas frekvenci garaze? Podle navodu by si mel myslim vysilat tim puvodnim ovladacem a zmacknout neco na ty clonce a ono se to asi pul minuty uci. Je mozny, ze mas ale jinou frekcenci garaze...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - dalkove ovladani garaze

Příspěvek od Maty »

Ja jsem to prave zkousel podle navodu ale nikdy jsem se nedostal do te konecne faze programovani....Cece, nevim jakou mam frekvenci, asi si budu muset brnknout do firmy co delala ty vrata..

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - dalkove ovladani garaze

Příspěvek od pásovec »

A nemas to napsany na tom ovladaci od garaze? Taky jsem to nikdy neprogramoval (jeste tu clonku nemam :mrgreen: ) Zkus se zeptat ve vw :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC - dalkove ovladani garaze

Příspěvek od Maty »

Jeste si s tim pohraju a snad to nejak vykoumam, zatim nebyl moc cas.... No nevim nevim jak mi u VW pomuzou, u konkretniho dealera mi oznamili pri objednavce, ze jsou zvedavy na to jak to bude fungovat, ze jsem u nich prvni kdo si to tam dal...:)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat CC - dalkove ovladani garaze

Příspěvek od pásovec »

Je mozny, ze mas jinou frekvenci garaze, taky to budu časem řešit. Prý je na to nějaká norma, že by všechny garáže měly mít podobnou, ale tady u nás to může být všechno jinak :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“