3C - anténa

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Ondra11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2009 10:17

3C - anténa

Příspěvek od Ondra11 »

Ahoj,

nevíte někdo, proč některé 3C mají anténu a jiné ne. Já mám kombika s rádiem RCD 510 a anténu nemám.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: 3C - anténa

Příspěvek od pásovec »

Asi nemáš navi, ani gsm a ani nezávislé topení :-) Tohle všechno tu anténu potřebuje.. A rádiu stačí asi ta v okénku.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: 3C - anténa

Příspěvek od mrmaryII »

pásovec píše:Asi nemáš navi, ani gsm a ani nezávislé topení :-) Tohle všechno tu anténu potřebuje.. A rádiu stačí asi ta v okénku.
Nie asi, ale urcite :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Ondra11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2009 10:17

Re: 3C - anténa

Příspěvek od Ondra11 »

aha. sem si říkal, že to bude tímto. ale stejně je to bez antény hezčí.... :lol:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: 3C - anténa

Příspěvek od mrmaryII »

Ondra11 píše:aha. sem si říkal, že to bude tímto. ale stejně je to bez antény hezčí.... :lol:
Vec nazoru :D Mne sa tam ten chvostik paci :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Ondra11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.04.2009 10:17

Re: 3C - anténa

Příspěvek od Ondra11 »

jóó, kdyby tam byla ploutev, tak nic nenamítám, ale ta klasická anténa ála Superb..... aspoň nemusim nic sundavat, když jedu do myčky:-)

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: 3C - anténa

Příspěvek od mrmaryII »

Ondra11 píše:jóó, kdyby tam byla ploutev, tak nic nenamítám, ale ta klasická anténa ála Superb..... aspoň nemusim nic sundavat, když jedu do myčky:-)
Tak ja neviem, ale na passate 3c som este nevidel antenu, ktora sa dava dole, ked ide auto do mycky. Je tam nieco ako ta plutva na bmw....
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“