Hučení převodovky po startu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
JirkaT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.06.2009 23:58

Hučení převodovky po startu

Příspěvek od JirkaT »

Ahoj.Jsem novým majitelem 3C.Všechno šlape jak má...jen se mi nezdá jedna věc.Při prvním nastartování - kdy auto stojí celou noc-po puštění spojky hočí cca 3s převodovka.Jako by nebyla mazaná.Po 3s už nic slyšet neni.Při opakovaných startech během dne..to už nedělá.Prostě se to vyskytuje,jen když auto delší dobu nejede..Je to normální??

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Hučení převodovky po startu

Příspěvek od mrmaryII »

JirkaT píše:Ahoj.Jsem novým majitelem 3C.Všechno šlape jak má...jen se mi nezdá jedna věc.Při prvním nastartování - kdy auto stojí celou noc-po puštění spojky hočí cca 3s převodovka.Jako by nebyla mazaná.Po 3s už nic slyšet neni.Při opakovaných startech během dne..to už nedělá.Prostě se to vyskytuje,jen když auto delší dobu nejede..Je to normální??
Je tam dost oleja?
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“