passat 3c 2006

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

passat 3c 2006

Příspěvek od PAL33 »

zdar potrebuji poradit s alarmem proc mi nejde ,kdyz zamikam tak mi smerovky bliknou 1 .a kdys odemikam tak dvakrat ve dverich dioda blika ,zavru se v aute pustim alarm a nic ani neblika ani nehouka nevim co stim sirena je nova .
z vag mi vypsal todle ,refused by control module message (7F3131)
immobilizer(yes)rear lid remote (no)front hood swich closed (f266)

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od Kapacitak »

PAL33 píše:zdar potrebuji poradit s alarmem proc mi nejde ,kdyz zamikam tak mi smerovky bliknou 1 .a kdys odemikam tak dvakrat ve dverich dioda blika ,zavru se v aute pustim alarm a nic ani neblika ani nehouka nevim co stim sirena je nova .
z vag mi vypsal todle ,refused by control module message (7F3131)
immobilizer(yes)rear lid remote (no)front hood swich closed (f266)
Také by mě to zajímalo, mě to nedělá také nic, na sloupku u řidiče mám 2 tlačítka, když je zmáčknu tak se barva těch tlačítek změní z červené na oranžovou a dle manuálu by měly vypnout alarm + náklon vozidla. Ale on je asi vyplej pořád bo co.

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od PAL33 »

presne to mi dela taky :cry: na sloupku u řidiče mám 2 tlačítka, taky když je zmáčknu tak to jen nekde cvaka u konfortki

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od duffo »

no a mne to zasa islo v pohode ako ma,ale uz asi mesiac to nejde tak neviem...:)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od Mára_VR6 »

tohle tlačítko na sloupku slouží k vypnutí pouze ostrahy interieru a pak teda i náklonu vozidla.
Použijete to jen v případě, že potřebujete v zamčeným autě nechat psa, dítě, stažený okna, atp....
Pokud ho stisknete, rozsvítí se žlutě a tím signalizuje vypnutí ochrany interieru.
Ostrahu interieru si vyzkoušíte tak, že zamknete auto se taženým oknem a po 30s sáhnete do vnitř.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od pásovec »

A jak je citlivé to čidlo náklonu? Mělo by cenu to dodělávat? Reaguje to třeba i na malé pohyby s autem? Jinak na nových modelech už má to tlačítko na sobě OFF, což je logičtější :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od mrmaryII »

pásovec píše:A jak je citlivé to čidlo náklonu? Mělo by cenu to dodělávat? Reaguje to třeba i na malé pohyby s autem?
Ked sa zdvihne auto pri odtahu, tak po naklone auta tusim o 15-25 stupnov sa vypne sirena, aby im to nehukalo, ked to budu odtahovat.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od pásovec »

A pri jakym pohybu se to zapne? Co je to ale za blbost, ze to prestane houkat? Proc to tam teda davaj?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od mrmaryII »

pásovec píše:A pri jakym pohybu se to zapne? Co je to ale za blbost, ze to prestane houkat? Proc to tam teda davaj?
Nie je to nic mimoriadne, ze to takto funguje a nie je to ani ziadna novinka a uz vobec nie len u VW ?
Klasicky senzor otrasu, aky mas asi na mysli je vo vacsine krajin EU zakazany. Koli vyrabaniu falosnych poplachov pocas burky, prechodu tazkych mechanizmov.... Ale toto nie je ono. Toto je snimac naklonu!!! Do urcitej polohy to bude hukat a ked to presiahne nejaky stupen (to neviem presne aky, tak to stiuchne). Ale nefunguje na otrasy, ako napr ortutove snimace.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od pásovec »

Takze v realu to funguje teda tak, ze kdyz ti to budou chtit nalozit, tak to zacne houkat a za par vterin, kdyz prekonaji ten urcity naklon to houkani prestane.. To nezní moc dobře :-) Divny ne? :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od mrmaryII »

pásovec píše:Takze v realu to funguje teda tak, ze kdyz ti to budou chtit nalozit, tak to zacne houkat a za par vterin, kdyz prekonaji ten urcity naklon to houkani prestane.. To nezní moc dobře :-) Divny ne? :-)
Tak to ja uz neriesim :)
Ale mozes to skusit. Zas tak par sekund to nie je :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: passat 3c 2006

Příspěvek od duffo »

no ja viem na co to je aj ako to funguje, skoro ma zaujima preco to uz nefunguje he he

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“