passat b6 origo autoalarm

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jaytech
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 31.05.2009 08:58
Bydliště: Pardubky

passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od jaytech »

abych předešel nějakýmu pranýřování :-)..skoro hodinu přes vyhledávání tady na foru a na google hledám řešení mého problému, ale nenašel :-/

jsem čerstvým majitelem ojeté b6, myslel jsem že ve výbavě alarm není, ale podle všeho je..včera jsem řešil jak stáhnout/zatáhnout všechny okna v autě přes otáčení klíčem v zámku a nějakým způsobem (bohužel netuším jak :-(( ) se mi podařila situace, kdy bylo auto odemčené-tj. vyskočené čudly u dveří a blikala červená ledka u dveří u řidiče, při otevření dveří začalo auto řvát a blikat směrovky, takžepředpokládám,že jde o origo autoalarm..bohužel nevím jak se mi to podařilo, protože se mi nedaří docílit odemčeného auta a aktivovaného alarmu..

mohl by mi někdo kdo se v tomto vyzná vysvětlit,jakým způsobem origo alarm funguje??jestli se dá aktivovat např. přes DO atp...měl by hlídat otevření kufru,dveří a kapoty,dá se nějakým způsobem deaktivovat (myšleno bez použití VAG)

předem děkuji za pomoc
3C comfortline, 2007, 103kw, BMP

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ahoj kamaráde, pranýřování se skutečně tady u nás bát nemusíš, jen se nemůžu zbavit dojmu, že máš Passata 3BG do rv 05 a ne 3C od rv 05 nahoru :wink:
Protože naše 3Cčka nemají ani klíč(když pominu servisní) a ani "čudlíky" ve dveřích. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Spíš tvůj dotaz směruj do sekce B5, B5,5 protože jestli se nemýlím nemáš B6, ale 3BG :wink: :D
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Zdar, chci se zeptat tedy já. Snad také ujdu lynči. Jak je to tedy s tím origoalarmem na 3C. Mám paštiku teprve 4 dny. Je mi jasné otvírání, zavírání, otvírání zavírání oken, ale jak je to se střežením vnitřku (mám psa), jestli jsou čidla na všechny části (kapota, dveře, kufr) atd.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tlačítko na B - sloupku na levé straně slouží k vypnutí pouze ostrahy interieru a pak teda i náklonu vozidla.
Použijete to jen v případě, že potřebujete v zamčeným autě nechat psa, dítě, stažený okna, atp....
Pokud ho stisknete, rozsvítí se žlutě a tím signalizuje vypnutí ochrany interieru.
Ostrahu interieru si vyzkoušíte tak, že zamknete auto se taženým oknem a po 30s sáhnete do vnitř.

Ale musíš ho tam mít :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
moskvic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od moskvic »

Tlacitka tam mam..sahnul jsem do vnitr po 30 s a nic?..kde soudruzi s NDR udelali chybu?
Passat B5.5 2.8 V6 142kW , Golf IV 1.4 Ocean

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Zítra to taky zkusím, dneska jsem byl ve VW a tam mi řekli, že A-čko mám, i mám hlídání interiéru, jsou to takové mřížky u světélek ve stropě, tak uvidím. Ale nějak se mi to také nezdá, na B sloupku kde nic tu nic

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od PAL33 »

vag kanal 46 a pak na kodovani, tam zjistis jestly mas vipli a zapli alarm !!!!

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Jo jo dík, vyzkouším taktéž a uvidím

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Hm, zajímavé. Auto stojí tam kde má, ale alarm asi někdo ukradl. Zákazník byl asi velkorysý vůči českým ručičkám. Kára za balík lowe a alarm kde nic tu nic, tomu nerozumím...... :?: Prostě nemá :x

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ale má, jen třeba nemáš to tlačítko na vypnutí ostrahy interieru
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

ahoj, já ti nevím, zamknu to, sedím v tom pomalu hodinu a nic. Zamknu to z venku, strčím ruce do oken a zase nic, o čidle na kapotě ani nemluvě, fakt nevím, kde je chyba. Ještě zajedu na ten VAG

Uživatelský avatar
duske
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od duske »

Benetty píše:ahoj, já ti nevím, zamknu to, sedím v tom pomalu hodinu a nic. Zamknu to z venku, strčím ruce do oken a zase nic, o čidle na kapotě ani nemluvě, fakt nevím, kde je chyba. Ještě zajedu na ten VAG
Ostraha interieru je priplatkova vybava, to ze tam mas tlacitko na vypnutie ostrahy interieru este neznamena, ze tam aj ten alarm na interier mas :wink: To ci mas alarm aktivovany vyskusaj aj tak, ze zamkni auto a skus ho heverom na jednej strane zodvihnut. Auto by malo zacat hukat. To tlacitko na vypnutie ostrahy interieru na lavom stlpiku je mozno aj preto, ze samostatne tlacitko, len na vypnutie naklonu sa asi nevyraba. Ja som toto uz riesil pred dvomi rokmi...inak da sa cez VAG nastavit aj to, ze ked zamknes, tak na velmi kratko pipne sirena, co v pripade, ze tam alarm nie je, asi nebude fungovat. :|

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

To jsou věci. Takže, když dovírám okna klíčem a nedovřu je zcela, alarm pípne jednou krátce.
Když nechám okna stažené, zmáčknu uzamčení přes "klíček"
1x - auto se zavře, okna zůstanou dole a dveře nejdou ze vnitř skrz okno otevřít.
2x za sebou, auto se zavře, okna zůstanou dole a dveře jdou skrz okno otevřít, ale auto začne ihned po otevření dveří ječet.
Na ostrahu interiéru jsem nepřišel

Uživatelský avatar
Kapacitak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 30.06.2008 14:54
Bydliště: kósek vod Plzňa
Kontaktovat uživatele:

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Kapacitak »

Benetty píše:To jsou věci. Takže, když dovírám okna klíčem a nedovřu je zcela, alarm pípne jednou krátce.
Když nechám okna stažené, zmáčknu uzamčení přes "klíček"
1x - auto se zavře, okna zůstanou dole a dveře nejdou ze vnitř skrz okno otevřít.
2x za sebou, auto se zavře, okna zůstanou dole a dveře jdou skrz okno otevřít, ale auto začne ihned po otevření dveří ječet.
Na ostrahu interiéru jsem nepřišel
Tak přesně jak popisuješ to dělá i mě, ty dvě tlačítka na sloupku mění jen při zmačknutí barvu jinak asi nic.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Tlačítka na B sloupku nemám, ale mřížky k ochraně introše ano. Nepaňimáju :kap:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“