passat b6 origo autoalarm

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od mrmaryII »

Benetty píše:Tlačítka na B sloupku nemám, ale mřížky k ochraně introše ano. Nepaňimáju :kap:
O akych mriezkach tocis? Ked tam nemas tlacitko, tak tam inerierovu ochranu nemas. Citaj navod k autu. Mas ho v FAQ.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

OKi, podívám se. Ale takhle mi to řekli ve VW, máš mřížky ve stropě u světýlek = máš ostrahu introše. Každopádně na to házim bobek, objednal jsem už alarm se vším všudy jak se sluší a patří na takovéto auto :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od mrmaryII »

Benetty píše:OKi, podívám se. Ale takhle mi to řekli ve VW, máš mřížky ve stropě u světýlek = máš ostrahu introše. Každopádně na to házim bobek, objednal jsem už alarm se vším všudy jak se sluší a patří na takovéto auto :mrgreen:
Tak ti povedali nezmysel!
Ta mriezka tam je takmer v kazdom passate (aj v mojom). Nie som si isty, ale ak je tam ta skrinka na okuliare, tak uz tam je aj ta mriezka. Ultrazvukovy senzor tam uz byt vobec nemusi. Ale ak mas tlacitko na stlpiku B, tak ten senzor tam urcite je. Iba, ze by si predchadzajuci majitel doplnil samostatne tlacitko, ale senzor uz nie (ked zistil, ze kolko stoji :) ) Ale to mozme vylucit si myslim :)
Ak to chces mat, dorobit to nie je problem.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Jo jasné, chápu. Prostě mi to špatně vysvětlili. Každopádně origo alarm není asi ani malou překážkou pro zloděje, takže nějaký ten NO NAME to jistí :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od mrmaryII »

Benetty píše:Jo jasné, chápu. Prostě mi to špatně vysvětlili. Každopádně origo alarm není asi ani malou překážkou pro zloděje, takže nějaký ten NO NAME to jistí :mrgreen:
Ak mas poistku, tak to neries. Ak poistku nemas, tak s tou montazou neorigo alarmu opatrne :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Benetty »

Pojistku mám, tož to je přeci jasné :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od mrmaryII »

Benetty píše:Pojistku mám, tož to je přeci jasné :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Crake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Crake »

Využiju tohoto tématu a chtěl bych se zeptat k alarmu. Je možné nějakým způsobem nakódovat ZVUKOVOU signalizaci zamknutí auta? Skleróra je svinstvo a tak aby se člověk furt nemusel vracet k autu. Pomůže někdo? Je to někde schované v dlouhém kódovaní???

Díky předem.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od pásovec »

Jde to. Odkud jses?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Crake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Crake »

Praha - jestli to jde pres VAG, tak ten mam... ale zatim jsem to nenasel... Muzes prosim poradit?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od pásovec »

http://de.openobd.org/vw/passat_3c.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Crake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Crake »

Dekuju - jestli jsem to dobre pochopil, pak je to Byte 11 Bit 3.

Uživatelský avatar
Pavelkot
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2007 21:24
Bydliště: Praha

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Pavelkot »

tak zvukovy signal pri zamknuti by se mi tez moooc libil,ale mohl by to nekdo popsat trosku polopaticteji, jsem v tom uplny prukopnik ;-)

Uživatelský avatar
Crake
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Crake »

Tak jsem to dneska nastavil... je to takove tenounke pipnuti, ale staci... Diky za pomoc...

Pavelkot: pokud mas diagnosticky kabel/soft podporujici dlouhe kodovani, pak se musis dostat na adresu 46 komfortsystem / ve byte 11 a bitu 3 zaskrtnout - ulozit a odpojit se.. a je to... Pokud mas origo alarm a si z Prahy tak mi napis SZ a muzem se domluvit.

Uživatelský avatar
Pavelkot
Závodník
Závodník
Příspěvky: 532
Registrován: 22.12.2007 21:24
Bydliště: Praha

Re: passat b6 origo autoalarm

Příspěvek od Pavelkot »

Alarm mám origo,až budu mít chvilku čas a noťas po ruce tak to zkusím.Počítám zítra nebo pozítří.A kdyby se mi to snad nějakou náhodou nepovidlo,tak zkusím otravovat SZ :kap: Z Prahy jsem a díky za nabídku :wink:
Naposledy upravil(a) Pavelkot dne 25.08.2009 20:55, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“