---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od prosa »

bylo to fakt supr.. jsem rád, že jsme se tam sešli takhle.. pokecali jsem, naprogramovali, prostě bombice :!: :!: :!: jsem rád, že jsem poznal ještě nepoznané klubáky. ani mě nemrzí kolik nás tam bylo.. kdyby nás tam bylo víc, tak neprolezeme každý auto do detailu a nevychytaj se problémy, jako to bylo taky.. skvělá sobota :999: :ura1:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od Mára_VR6 »

zajda82 píše:To ostre prohlaseni se tyka i nas? chteli jsme prijet na prvni sraz, moc jsme se tesili, ale tento prispevek pisu z prace, ve ktere jsem musel byt i v sobotu. Omluvil jsem se predem viz. thread.....

Takze ted jsem trosku zmaten, jestli F... Off jak se pise vys, nebo se mame priste snazit s vidinou pratelske atmosfery?
pásovec píše:Pro tebe to samozřejmě neplatí!! Na to, jak jsi tu nový, jdi se opravdu na sraz těšil, ale nevyšlo to. To se samozřejmš stane, navíc jsi se hned omluvil... Platí to asi jen pro ty, co slíbili, že určitě přijedou a kde nic tu nic. Proto jsem psal, že se udělá náhradní termín ještě letos, kde si všichni spravíme chuť :-)
Samozřejmě, jak píše pásovec, nechci aby si to kdokoliv vztahoval na sebe :!:
To moje vyjádření bylo obecné a bylo tím, že nás velice mrzí, že ze začátku chtěl každý a ve finále se na to každý vykašlal :(
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od fx99 »

:oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
BigMac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od BigMac »

Taky jsem se docela těšil, i když jsem netušil, co od takového srazu můžu očekávat. Nakonec vcelku objektivní příčiny rozhodly o mé neúčasti, tak se omlouvám dodatečně. Věřím ale, že atmosféra na fóru (minimálně v sekci 3C) se neúčastí několika členů na srazu nijak nezmění...
1998 Polo 1.9 D 47kW
2002 Golf 1.9 TDI 96kW
2004 Polo 1.2 47kW
2007 Passat 2.0 TDI 125kW
2012 Golf 1.2 TSI 77kW

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od pásovec »

Neboj, nezmění, spíš bych doufal v opak, musí to nás to stmelit a vyvrcholením by měl být nový sraz, který doufám bude nepoměrně úspěšnejší :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od Benetty »

Zdar hoši přítomní srazu. Díky za diagnostiku atd. Vše bylo ok, dobře jsme pokecali (auta pěkný) a dobře jsme se i napapkali :tooth: Bylo fajn poznat nové lidi ikdyž jsem se toho trochu bál. Jinak mě ta účast opravdu trochu zamrzela, kdybych neměl v Pávově kšeft zkrz prodej zimních kol a s sebou krásnou blondýnku, tak bych byl naštvaný ještě víc. Jo, jel jsem skoro 300 km a jak řekl Mára, příště bude Praha anebo ještě lépe M. Boleslav. Díky za ameriku draku, však ty víš :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Benetty dne 13.09.2009 18:58, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od pásovec »

No problem 8) You are welcome :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od Maty »

Ja to beru pozitivne! Ackoliv jsem se honil z Melnika jak jen jsem mohl tak chapu Maru a ostatni, co se dostavili, ze v tak malem poctu uz tam tak dlouho nemohli bejt. Priste radsi zavolam, kdyz uz budu vedet, ze dorazim pozde... Aspon jsme se s pritelkyni podivali do Jihlavy, kde jsem jeste nikdy nebyl :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jaj Maty, už jsme to několikrát s pásovcem vzpomínali. Opravdu moc nás to mrzí :!: :!: :!: Nás tam bylo málo, ale ty jsi ještě kvůli tomu jel zbytečně.
My jsmě byly všichni na večeři, když jsme se rozešli, ta jsme s pásovcem ještě jeli zpět a asi skoro hodinu tam ještě byli a čekali a pak jsme se sebrali a vyrazili zpět na Prahu a já dál domů.
Když jsi mi volal, byli jsme před Prahou.
Mrzí mě to :oops: :oops:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Maty
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 31.05.2009 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ---------SRAZ 2009 - PROBĚHL A JAKÝ BYL - str. 11 ----------

Příspěvek od Maty »

Mára_VR6 píše:Jaj Maty, už jsme to několikrát s pásovcem vzpomínali. Opravdu moc nás to mrzí :!: :!: :!: Nás tam bylo málo, ale ty jsi ještě kvůli tomu jel zbytečně.
My jsmě byly všichni na večeři, když jsme se rozešli, ta jsme s pásovcem ještě jeli zpět a asi skoro hodinu tam ještě byli a čekali a pak jsme se sebrali a vyrazili zpět na Prahu a já dál domů.
Když jsi mi volal, byli jsme před Prahou.
Mrzí mě to :oops: :oops:

Dyt v poho, jsem psal, ze jsem to nebral nijak zle a aspon se podival do Jihlavy :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“