Novice

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Novice

Příspěvek od Benetty »

Přeji hezký den všem, před 4 dny jsem si pořídil 3C Variant, Sportline, blackpearl, teméř vollausstattung. Chtěl bych všechny zde přítomné pozdravit a popřát jím co nejméně problémů s našimi "mladými" . Prodal jsem B 4 a měsíc se těšil jak ten Jarda (mám dole 4 kila). Už je doma. Rozdíl je snad maximální. Je to palice, bombice. První dojmy jsou super. Má uplnou servisní historii a každou kravinku vyměněnou. Najeto 160t a komplet téměř jak z fabriky. Tak snad přibudou dojmy a nikoliv závady. Zatím se mějte všichni fajn, mnoho kilometrů bez nehod a pozdrav Pánbůh :)

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Novice

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: :wink: :wink: :wink:

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Novice

Příspěvek od cosby »

Napiš co to je podle tebe max.výbava,jsem zvědav.Hodně lidí má trochu a jejich představa je že mají full.Hoď i foto

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Novice

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak tě tady hezky vítáme a doporučuju si dát čas a důkladně si to tady pročíst, než budeš zakládat nová témata. Je toho tady napsáno už hodně a myslím si, že na hodně otázek tady je odpověď. Viz to, co jsem ti napsal na tvůj dotaz s ostrahou interieru. Je to jen kopie z tématu níže.
Fotky určitě dej a patří sem :arrow: http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=132" onclick="window.open(this.href);return false;
Enjoy :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Novice

Příspěvek od Benetty »

Jo jasné, trochu se zde už orientuji. Fotky dodám, až přestané pršáť. K popisu: je to 2006, takže pro někoho možná nic extra, ale výbava není vůbec špatná, myslím, kde začít, bude to asi trochu na přeskáčku: Passat Variant 103Kw Sportline, sportovní sedačky, podvozek, multifunkční tříramínko, 2 zonová klima, vyhřívané čelní okno , komplet okna v elektrice, komplet vyhřívané sedačky, zásuvka na 220, velká navi, CD měnič, dynaudio, living home, coaming home, autohold, hlídaní tlaku pneu, klimatizovanou přihrádku, regen senzor, parkpilot, nezavisle topení-nějaký ten předhřev čico, ( http://www.sauto.cz/detail-vozu/osobni/ ... at/7204839" onclick="window.open(this.href);return false; ) . Ještě to nemám v paži, ale jsme v tom s mojí drahou radši než doma 8O Možná není plná kláda, ale mě to stačí a mojí drahé taky tak :nail: (asi jí začne pršet do nosu). ZATÍM ZDAR

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Novice

Příspěvek od Mára_VR6 »

Benetty píše:ale jsme v tom s mojí drahou radši než doma 8O
A co teprve až sklopíš sedačky, to je potom :mrgreen: :dog: :tooth: :rog: :lol: To už se teprve nebude chtít domů :twisted:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Novice

Příspěvek od Benetty »

přední sedačky nechávám přiražený až na palubku. Zadní sklopíš a máš Ruzyni :fly2:

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

Re: Novice

Příspěvek od Moojay »

HAHA, jojo se sklopenyma mista jako hrom, na rybach chrnim v kufru jako miminko :D

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Novice

Příspěvek od pásovec »

To pak chytáš spíš lelky né, když spíš :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“