Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Ondrej Kolarik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.06.2009 23:59

Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od Ondrej Kolarik »

Ahojte vsetci priaznivci VW.Minuly tyzden som si dal doviezt Passat CC 2.0 modelovy rok 2009 z Nemecka. Samozrejme ze navod na obsluhu som obrzal len v nemeckom jazyku. Nie som velmi zdatny nemcinar a preto by som naozaj strasne ocenil keby mi bol niekto ochotny zapozicat na par hodin navod na obsluhu v slovenskom alebo ceskom jazyku. Som z Bratislavy. Najlepsie by bolo osobne stretnutie v BA. Alebo ak by bol niekto ochotny zapozicat svoj/okopcit svoj a poslat na dobierku (vydavky samozrejme platim).Ja by som si to len okopiroval a hned by som to vratil. PROSIM POMOZTE!!!! PROSIM KONTAKTUJTE MA NA MAIL: ondrej.kolarik@gmail.com VOPRED DAKUJEM. VIEME SA DOHODNUT AJ NA NEJAKEJ SIMBOLICKEJ FO ZA ZAPOZICANIE.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od Mára_VR6 »

Hele tohle není na CC, ale na 3C. To ti nestačí? je to na 97% stejný

Servisní literatura 3C - B6 ke stažení
http://rapidshare.com/files/107792964/S ... _.rar.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.edisk.cz/stahni/35285/Skenov ... .33MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://muj3.edisk.cz/stahnout-soubor/22 ... .26MB.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Ondrej Kolarik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.06.2009 23:59

Re: Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od Ondrej Kolarik »

Dakujem za link. Pomohlo.:) Ale potreboval by som najma navod na autoradia ake su v Passate. Jednak na radionaviigacny RNS 300 s monochromatickym displayom ktory mam teraz ale najma na radionavigacny RNS 510 s DVD (30 GB HDD) ktory mi maju namontovat asi za 3 tyzdne. Vopred dakujem.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ondrej Kolarik píše:Dakujem za link. Pomohlo.:) Ale potreboval by som najma navod na autoradia ake su v Passate. Jednak na radionaviigacny RNS 300 s monochromatickym displayom ktory mam teraz ale najma na radionavigacny RNS 510 s DVD (30 GB HDD) ktory mi maju namontovat asi za 3 tyzdne. Vopred dakujem.
Tak když se stavíš někde ve VW a budeš hodně prosit, tak by jsi z nich ten manual na RNS 510 vyrazit. Chodí jim kolikrát navíc a zadarmiko. Musíš se ptát na prodeji nových vozů.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od mrmaryII »

Mára_VR6 píše:
Ondrej Kolarik píše:Dakujem za link. Pomohlo.:) Ale potreboval by som najma navod na autoradia ake su v Passate. Jednak na radionaviigacny RNS 300 s monochromatickym displayom ktory mam teraz ale najma na radionavigacny RNS 510 s DVD (30 GB HDD) ktory mi maju namontovat asi za 3 tyzdne. Vopred dakujem.
Tak když se stavíš někde ve VW a budeš hodně prosit, tak by jsi z nich ten manual na RNS 510 vyrazit. Chodí jim kolikrát navíc a zadarmiko. Musíš se ptát na prodeji nových vozů.
...tak vidis, ja mam brachu vo VW a jeho kolgyna mi to zistovala. Chcu za to 33€. A za servisku, len tak na okraj chcu cca 100€
Parada. Ked mi dali kod od radia zadarmo, tak som nemohol uverit, ze take nieco existuje.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od Mára_VR6 »

mrmaryII píše:
Mára_VR6 píše: Tak když se stavíš někde ve VW a budeš hodně prosit, tak by jsi z nich ten manual na RNS 510 vyrazit. Chodí jim kolikrát navíc a zadarmiko. Musíš se ptát na prodeji nových vozů.
...tak vidis, ja mam brachu vo VW a jeho kolgyna mi to zistovala. Chcu za to 33€. A za servisku, len tak na okraj chcu cca 100€
Parada. Ked mi dali kod od radia zadarmo, tak som nemohol uverit, ze take nieco existuje.
Tak to jsou pěkný swině :evil: Jak říkám, manualy k rádiím chodí čas od času navíc a každej to skladuje. A oni tohle. To ať si s tím třeba vytřou :gey:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Zapozicanie navodu na obsluhu Passat CC modelovy rok 2009

Příspěvek od mrmaryII »

Nechapem to, ale je to tak. Mal som pred tym R Lagunu a ked som potreboval slovensky manual, tak ma len odkazali na web, ze papirove su vsetky rozdane, ale el. verziu si mozem kedykolvek stiahnut v jazyku akom chcem. U VW nie.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“