zadne brzdove dosticky

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

zadne brzdove dosticky

Příspěvek od duffo »

ahoj klubaci zaujimalo by ma kedy sa prevazne menia zadne brzdove dosticky na pasteke? viem ze az ked piskaju,alebo ked uz su zodrate ale ako to obycajne vychadza po kolkych km? dakujem

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od Mára_VR6 »

Kamo, tak to opravdu nedá specifikovat. To je podle stylu jízdy každého. Někomu brzdy vydrží 40tis a někomu 100tis.
A rozhodně bych nečekal na dobu až budou dřít. :roll:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
duffo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 05.02.2009 22:14
Bydliště: BA - SL

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od duffo »

no vidis to maro povodne som chcel napisat tebe ze isto budes vediet :)))) nooo ja som svoje uz vymenil iba ma zaskocila reakcia technika ze :"zevraj zadne nezvyknu odchadzat po 60tisic km" tak preto spekulujem ci nemam stocene km

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od Benetty »

AKCE - REAKCE. Dáváš autu pít, brzdy musí jít...... však víš kam.... :mrgreen: Někdo ale brzdí dost motorem, takže i tak, je to těžko říct.... Také zaléží podle mě na značce segmentů ( směsi), zatíženosti auta, provozu atd atd....

Uživatelský avatar
Bjač
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 08.07.2009 21:29

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od Bjač »

Ahojte,dnes som bol na prehliadke po 120tis,volal mi technik, ze zadne dosticky by potrebovali akutne vymenit.Vyuctovali mi tam daco cez 100 euro,tak som to zamietol,ze si to spravim sam.Teraz som ich kukol, ze ako vyzeraju a podla mna to vobec nevyzera akutne.Kolko maju asi milimetrov ked sa musia menit?Musim to riesit aj cez VAG?Cital som tak zbezne postup co je tu na fore a bolo tam spominane aj VAG,taka poloha,take cislo... :roll: Chcem len vediet ako zistim sam, ze ich treba menit a aky je tam na to kluc?Imbus 7?Taky som mal na golfe,ked som menil,tam som to zvladol sam za pomoci kamarata. .. a ci je to nutne robit cez VAG.Popripade odporucte znacku.Dakujem
P.S.:Ma tato passatka signalizaciu na opotrebenie aj vzadu?
Sex bez lasky je ako ryba bez bycikla...

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od mrmaryII »

Kluc sa pouziva rovnaky
Treba ti na to VAG a postup, ktory je v FAQ treba striktne dodrzat
Segmenty maju elektricku kontrolu opotrebenia rovnako ako predne.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Bjač
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 08.07.2009 21:29

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od Bjač »

Nexcem poxybovat o tvojich znalostiach,ale si si isty,ze konkretne moj passat ma vzadu tu elektriku na dosticky?Lebo som bol v servise a chlap povedal ze vymena je akutna,ze mi to bude za xvilu dret kov o kov... a predvcerom to zacalo troxu piskat... 8O tak som troxu z toho ...
Sex bez lasky je ako ryba bez bycikla...

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od mrmaryII »

Mam rovnaku karu a mam etku a viem citat. Tak ibaze by si mal nejaku specialitku :)
Nie je nic lahsie ako sa pozriet. Zohnes sa, resp. lahnes pod auto a uvidis. Kabel vedie k vnutornemu segmentu. Ak tam take nieco nemas, tak vidis hrubku segmentu a jednoducho to vymen, ked ti to mechanik doporucuje. Nic tym nepokazis a nestoji to majland.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Bjač
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 08.07.2009 21:29

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od Bjač »

Mal som dole koleso a preto sa pytam,lebo dosticky mali este dobrych 8mm... tak neviem co stresoval ten mechanik a este ked vravis,ze to ma aj signalizaciu.Tak este asi pockam a dam to vymenit rovno aj s rozovodom...
Pozeral som aj vnutorne a zdalo sa mi :bot: ,ze maju este viac mäska.
Naposledy upravil(a) Bjač dne 15.07.2009 13:33, celkem upraveno 1 x.
Sex bez lasky je ako ryba bez bycikla...

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: zadne brzdove dosticky

Příspěvek od mrmaryII »

8mm ? To je este dost, urcite.
Ale je mozne, ze vnutorne uz maju podstatne menej. Pozrel si aj tie?
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“