Přetočení,turbo...???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
BBS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.03.2008 15:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Přetočení,turbo...???

Příspěvek od BBS »

Ahojte stala se mi taková ošklivá věc nechal sem se vyprovokovat a auto sem tak točil až sem ho asi přetočil-udělalo to tohle:začolo blikat žhavení a auto nemělo výkon asi nouzák?Vypl sem motor a zapl a vše ok,muže stím něco být????

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od mrmaryII »

Tak to mas tak, tieto vozy su stavane ako rodinne / manazerske limuziny, nie sportove auta :). Ale myslim, ze mu nic nie je. V kazdom pripade na VAGine uvidis co mu vadilo a preco isiel do nudzaku.
Musis si kupit Passat R36.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od zbuj »

Zdarec, tak to presne se mi taky stalo.... bylo to kratcce po koupi autka. Byl jsem s toho docela v soku. Hodil jsem to na VAG a nic tam nebylo akorat ze to hodilo do nouzaku a nic vic. od te doby jsem se nastval a zacal jsem mu davat jeste vic a ted u si asi na to zvyknul :mrgreen: :mrgreen: tak jede jako bejk :mrgreen: :mrgreen: asi ten chlapek co to mel prede mnou tomu moc nedaval a pak jsem prisel ja :mrgreen: a trochu autu i sobe dopravam 8) si myslim, ze to je nejhorsi jen ho tak smidlat - potom se neni cemu divit, ze kdyz mu das cmoud tak se s toho zes..e. Samozdrejme tomu nedavam porad :mrgreen: :mrgreen:
- ale jak rikam od te doby jsem najezdil dobrych 10 000km a vse v pohode :roll: aspon zatim :mrgreen:

BBS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.03.2008 15:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od BBS »

Byl sem na vagu a byla tam myslím sporadická chyba tlaku či co,říkali mi že nic,ale jak se vrátím z dovči vezu to na rozdělání vrchu hlava atd,zdá se mi že to má menší výkon a jiný zvuk

Uživatelský avatar
Max583
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 09.07.2009 13:31
Bydliště: Most

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od Max583 »

Před tím než jsem koupil pašíka jsem měl toledo II a měl jsem ho nachipovaný tak že mělo taky skoro 140koní. Jelo jako blázen. No a přestalo fungovat turbo. Dal jsem ho do opravy a první, co mi ten maník řekl bylo - vy ho moc šetříte. Tomu turbu víc škodí když se jezdí jen tak lážo plážo, než když se pořádně prožene. Ono totiž normálně zatuhne. Proto od tý doby tak jednou týdně vždy vytočím trojku co to dá ať vyženu pavučiny a mám klid. Jinak ten maník byl ze Smržovky byl lacinej a opravdu dobrej - doporučuji.

BBS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.03.2008 15:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od BBS »

To já ale právě vubec nešetřim.ja jezdím za 9,8.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od Mára_VR6 »

Max583 píše:Jinak ten maník byl ze Smržovky byl lacinej a opravdu dobrej - doporučuji.
jj toho maníka znám, bydlím kousek od něj a jmenuje Ondra a je to turbař :wink: Je dobrej :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

BBS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.03.2008 15:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od BBS »

Tak turbo šlo do kytek....Ve středu bude nové,moc se těším :mrgreen:

Uživatelský avatar
pepa3205
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.06.2009 07:39
Bydliště: Východ :))) (okolie Vranova)

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od pepa3205 »

BBS píše:Tak turbo šlo do kytek....Ve středu bude nové,moc se těším :mrgreen:
na kolko ta vislo ?
davas nove, alebo repas ?

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od zbuj »

Cozee to je nejaké divne ne, aby tak rychle odešlo???? Můžeš to pls trosku popsat jak a co?? Dikec

BBS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 20.03.2008 15:02
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Přetočení,turbo...???

Příspěvek od BBS »

Tak už sem se vrátil z dovolené a rovnou sem mazal do servisu a tam mi řekli že mi nechtěli ani volat...,Uchcával vstřik strácí se material na vačce.Takže potřebuji novou vačku a vstřiky!!Turbo mi nechali repasovat,Turbo prušánky Myslím za 8tis,to na tom tak špatně nebylo

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“