Pekne zarovky pro passata

2005 - 20..
Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

xenesisi by mali byt uz skladom.

philipsi a xenesis skoro rovnaka svietivost zalezi podla gusta vodica mal som philipsy mam xenesisy a poviem ze philips zbytocne predrazeny.
Xenesis max spokojnost a bez vyhrad
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od CoolXman »

Dneska mi dorazily halogen žárovky H7 od firmy Eufab. Co jsem tak pročítal různý fóra, jdou na to dobrý reference, tak je vyzkoušim. Mělo by to bejt něco podobnýho jako ty Xenesis nebo od Osramu Nightbraker nebo od Phillipse Nightguide. Akorát ty Eufaby se blbě sháněj, pač nejsou tak drahý jako třeba Xenesis a jsou taky plněný xenon plynem a mají část baňky do modra. No prostě klasika. Pak až vyzkoušim, hodim foto. Vyzkoušejte a hoďte taky pak někdo foto těch Xenesisů. :-)

Jinak jestli to tu už nešlo tak dávám zajímavý srovnání některých žárovek H7.
http://data.idnes.cz/g/auto/infografika ... rovky.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám např. teď jednu žárovku od Tungsram a svítí úplně stejně jak Phillips.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

xensis ma celomodru banku ziadna cast nieje biela a mam ich nahodene. takze mozes kuk namoje FOTO. a ziarovka bude vzdy dozlta svietit nikdy nie na cistobielo nieje to vybojka ... nato treba pamatat.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ricardo »

CoolXman píše:Dneska mi dorazily halogen žárovky H7 od firmy Eufab. Co jsem tak pročítal různý fóra, jdou na to dobrý reference, tak je vyzkoušim. Mělo by to bejt něco podobnýho jako ty Xenesis nebo od Osramu Nightbraker nebo od Phillipse Nightguide. Akorát ty Eufaby se blbě sháněj, pač nejsou tak drahý jako třeba Xenesis a jsou taky plněný xenon plynem a mají část baňky do modra. No prostě klasika. Pak až vyzkoušim, hodim foto. Vyzkoušejte a hoďte taky pak někdo foto těch Xenesisů. :-)

Jinak jestli to tu už nešlo tak dávám zajímavý srovnání některých žárovek H7.
http://data.idnes.cz/g/auto/infografika ... rovky.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám např. teď jednu žárovku od Tungsram a svítí úplně stejně jak Phillips.
Ziarovky nahodene? Neviem sa dockat fota, ako vyzeraju, ked svietia. Skus potom viac zaberov...

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

foto nikdy nepovie to co real

a poviem ze ked som teraz casto chodieval z BA do MA ked som prisiel za BA a zrazu tma len predomnou biele svetlo tak sa mi to pacili takze XENESIS je dobry
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ricardo »

ejne píše:foto nikdy nepovie to co real

a poviem ze ked som teraz casto chodieval z BA do MA ked som prisiel za BA a zrazu tma len predomnou biele svetlo tak sa mi to pacili takze XENESIS je dobry
To beriem, len ako som pisal vyssie, nechcem aby mi to svietilo takou modrou pri ktorej si vsetci povedia, ze to je tuning. Na tvojich fotkach sa mi to zda take modre. Chcem proste vidiet co najviac zaberov od ludi co ich maju, nech si spravim obraz.......pokial ich nemam ja.

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

modre sa ti to zda len kvoli parkovacke inak to neije modre a ani nijake divne zeby sa to zdalo na tuning. ale si z SVK takze aktka mozem ti to aj osobne ukazat ak tka len odkial ze si ..... profil doplnit by bodlo
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 610
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Mr.Slim@k »

Ergo píše:Nezkoušel někdo dát místo parkovaček ledku, aby to svítilo bíle?

Zkoušel jsem tam dát diodové bílé parkovačky[svítí to nádherně], ale den na to jel s autem tatík a dostal flastřík. Hold když narazíš na vola nedá se svítit :D

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od CoolXman »

Hm, já jsem je tam ty ledky do parkovaček taky nedal. A to hlavně z důvodu toho, že to svítí až moc intenzivně a bíle oproti původním žárovkám v parkovačkách a taky když máš vedle takhle bílejch parkovaček normální halogeny, který i docela svítí bíle, hodně je tím deklasuješ, protože oproti těm ledkám pořád vypadaj žlutě. A to není hezký.

Takže ty super ledky jsem dal radši do zrcátek, tam na to poliši nemůžou říct ani hov.. :gey:
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

na starom aute somjazdil s ledkami 2 roky a nic. teraz na novom jazdim tiez 5ty mesiac a stale nic. ako to vyzera tak klikni dole na odkaz namoje presuvadlo .... tam to uvidis . ak mas biele svetlo nema ti preco dat pokutu...
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od CoolXman »

Tak přikládám foto z testování došlých žárovek H7 Gold line od Eufabu ("pozlacený" kovový části žárovky, plněná z části xenon plynem, baňka v horní části do modra).

A pak porovnání použití led žárovek v zrcátkách. (patice T10, 9x vysoce svítívá led dioda) Z fotky to moc nevypadá, blbý osvětlení okolo, ale ty ledky svítí docela dobře (zhruba jako původní).

Pak jsem taky zkoušel klasický žárovky, ale s hodně modrým sklem. Svítí spíš trošku do modra a do parkovaček se moc nehodí a v zrcátkách tolik taky nesvítí.
Přílohy
111120091732.jpg
Porovnání Eufab Gold (vlevo) s originální Philips (vpravo)
Porovnání Eufab Gold (vlevo) s originální Philips (vpravo)
Ledka v pravým zrcátku
Ledka v pravým zrcátku
Klasická žárovka v pravým zrcátku
Klasická žárovka v pravým zrcátku
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 610
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Mr.Slim@k »

Nazdárek :P

Já jsem měl Osramky[přesné označení už nevím] v Golfovi a ty svítili jedna báseň, ale jejich životnost 3 měsíce mě teda odradila. Koupil jsem NARVA H7 RANGE POWER 50 12V 55W cena cca 225,-. A ty nejsou vůbec zlý teď jsem si je dal do passata viz.foto
PB130555.JPG
PB130554.JPG

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od juraj_vranak »

osobne jsme resil toto dilema dost dlouho..chci super žarovky a chci at sviti bile...ala xenon white, xenon super blue apod nezmysly..skoncil jsem nakonec u lepsi HID sady a az pak jsem byl spokojenej.. :roll: :wink: a kdo se taky nakonec rozhodne, muzu pomoct namontit :wink:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od pásovec »

Není to trochu ilegal? :wow:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

Unas potom dost idu . A akosi ked uz xenon tak aj s natacanim ... moj nazor :mrgreen:
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“