Pekne zarovky pro passata

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od juraj_vranak »

a co dnes neni ilegal ? :roll: :lol: :lol: :lol: u nas na sk potom idu ? kto ? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od StandaS »

pásovec píše:Není to trochu ilegal? :wow:
To je právě co mě s..e ! :evil: Také potřebuji něco udělat, aby to trochu svítilo a né a né se rozhodnout, co a jak.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Allbacore »

myslism si jedno, pri upravach osvetlenia treba mysliet aj na inych, co ked pojde po prechode niekto z tvojej rodiny/znamy a oproti iduce auto ho zrazi lebo nevidel kvoli tvojim super HIDkam? ... pride mi to velmi sbecke, aby som JA videl, kedy zacnu ludia samy od seba mysliet aj na druhych nie len vtedy ak im to nakazu paragrafy (niektorym ani to nestaci, ved porusovat zakony je frajerina, bude o com pokecat pri poldecaku v sobotu vecer -heh) a aj tak halogeny a xenony su v stretavacom rezime co sa tyka osvetlenia/svietivost veeelmi podobne...

Ospravldnujem sa za trochu OT...
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od thoomass »

Ergo píše:Nezkoušel někdo dát místo parkovaček ledku, aby to svítilo bíle?
Jde to ale musis, na ty ledky napojit odpory, jinak nebudou svitit a bude ti to hlasit spalenou zarovku...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od pásovec »

Allbacore píše:myslism si jedno, pri upravach osvetlenia treba mysliet aj na inych, co ked pojde po prechode niekto z tvojej rodiny/znamy a oproti iduce auto ho zrazi lebo nevidel kvoli tvojim super HIDkam? ... pride mi to velmi sbecke, aby som JA videl, kedy zacnu ludia samy od seba mysliet aj na druhych nie len vtedy ak im to nakazu paragrafy (niektorym ani to nestaci, ved porusovat zakony je frajerina, bude o com pokecat pri poldecaku v sobotu vecer -heh) a aj tak halogeny a xenony su v stretavacom rezime co sa tyka osvetlenia/svietivost veeelmi podobne...

Ospravldnujem sa za trochu OT...
Vubec se neospravedlnuj, nedavno za mnou jel Touran po faceliftu (cocky ve svetlech) a samozrejme HIDky. Jen hned za mnou, ale svitilo to tak nechutne, ze snad normalni svetla na dalkovky by byly proti tomu jako parkovacky, mel jsem sto chuti vystoupit a rozmlatit mu ty hidky i s lampama basebolkou, kdybych v aute nakou mel. Byt policajtem, tak mu na miste prostrelim gumy, aby neodjel a pendrekem rozflakam svetla, protoze tohle bylo fakt neskutecny.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

thoomass píše:
Ergo píše:Nezkoušel někdo dát místo parkovaček ledku, aby to svítilo bíle?
Jde to ale musis, na ty ledky napojit odpory, jinak nebudou svitit a bude ti to hlasit spalenou zarovku...
ja mam v parkovackach diody skus kliknut dole na nazov MOJE PRESUVADLO
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 610
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Mr.Slim@k »

Zdarec :D

Potřeboval bych radu jak mám vyměnit parkovačky v předních světlech čuměl jsem do toho jak husa do flašky :bot: a né a né ty žárovky vidělat ven :cry: .
Doufám, že kvůli tomu nemusím sundávat celý světlo :roll:

Díky :fire:

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Allbacore »

Mr.Slim@k píše:Zdarec :D

Potřeboval bych radu jak mám vyměnit parkovačky v předních světlech čuměl jsem do toho jak husa do flašky :bot: a né a né ty žárovky vidělat ven :cry: .
Doufám, že kvůli tomu nemusím sundávat celý světlo :roll:

Díky :fire:
nemusis, zalezi ci mas natacacie bixenony alebo nie. Ak mas tak trba odstranit taku plastovu krytku ktora je prychitena "drotmi" z hora aj z dola a potom uz len najst taku bielu plastovu "lopatku" pomocou ktorej ziarovku vyberies von. :arrow:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

u halogenu je to otazka 10 min vymeny oboch parkovaciek.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 610
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Mr.Slim@k »

ejne píše:u halogenu je to otazka 10 min vymeny oboch parkovaciek.
Díky kucí zkusím se s tím poprat :)

Uživatelský avatar
juraj_vranak
Pilot
Pilot
Příspěvky: 715
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od juraj_vranak »

neper se s tím :roll: trísk do toho , a poprdeli .. :lol:

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ricardo »

Ja som nahodil len vcera tie Xenesis a neviem ci sa nevratim spat k original, ktore tam boli. Oproti parkovacim svetlam je to naozaj bijuce do oci a nielen to. Zda sa mi, ze svietivost nie je az tak vyssia ako sa niekde pise. Je to sice ina farba svetla, ale to je asi tak vsetko. Pri tom vsetkom nastava velka dilema ci zmenit aj parkovacie svetla a nahodit tam ledky, lenze ako vidiet na fotografiach niektorych co to uz menili, maju naozaj vysoku svietivost a policajti nas za to mozu niekam pekne poslat s pokutou.......

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od pásovec »

A co jsi tam měl před xenesisama?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ricardo »

obycajne, ktore sa dodavali s autom - nie xenon

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od zajda82 »

Tak já si taky plivnu do diskuze, s HID sadou koketuju už delší dobu, říkal jsem si, že když si to nechám udělat od profíků a seříděj mi kvalitně světla (o něco níž radši) tak bych nemusel působit problémy ostatním řidičům.

jestli jsem v tomhle mimo tak mě prosím opravte

Faktem je že z passatu na halogenech je vidět fakt blbě, když jedu v noci po okrskách nemůžu jet rychleji než 60 páč není vidět na krok. Když mě v takové situaci dojelo BMW, všiml jsem si že jeho potkávačky mi statečně přes auto svítí na cestu o dobrých 20 metrů dál a to byl ještě 10 metrů za mnou.

Podařilo se mi i zjistit, co je vše potřeba pro přestavbu na origo řešení. Bez ostřikovačů to vychází na 20 tis. za materiál posháněný z Ebay atp.

Chtěl jsem si objednat Xenesis, ale když tu čtu že to svítí nesvítí tak buď HID a nebo zůstanu u těch šmejdů z výroby.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“