Pekne zarovky pro passata

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ladulel »

Nemá cenu experimentovat! S normalnima halogenovejma žarovkama passat prostě nesviti... Proto mam xenony HID a nic jineho bych nechtěl . Jezdim s nima 4 roky a neměl jsem nikdy problem, ani při policejnich kontrolach. Když jedu na technickou, tak nahodim norm halog žarovky (prace 10min) a je klid... Hold se toho nesmiš bát... :drinks:

Kvothe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.01.2016 19:07

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Kvothe »

Caute.Zrejme neviem hladat...nikde neviem najst ake parkovacky mam mam vo svetlomete.V V navode co som tu nasiel to nesedi. Mam 3c5 r.v.2009, Bixenon s natacanim a prisvetlenim do zakrut. Celkovo mam 3 ziarovky...Vybojku D1S, prisvetlovacie mam T10 , a v navode pisu ze H7. A parkovacie pisu ze T10,ale je to nejake H...Mozu tam byt tie H7?
VW Passat Variant 1.8TSi
3C5 , r.v.2009

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 626
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Atila »

H7 je přísvit,T10 je parkovačka.
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE
GOLF MK1 KABRIOLET

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“