...na co si dát pozor ??

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od StandaS »

Jirik.G píše:Tak a je to doma, od soboty jsem novým majitelem C3 Comfortline, 1.9TDi, bus.paket, černá metalíza, fotečky dodám až budu mít chvilku.

Ted´ právě řeším pojištovnu, obešel jsem Generali, Českou pojiš., Allianz, Direct, Uniqa a Kooperativu. Na 99% volím Uniqu, nabídli asi nejlepší podmínky.
Uniqa nejlepší podmínky, ale jsou to pěkný sv..e. !!! :evil: Dokud platíš a nic nechceš, je to fajn. Když auto nabouráš, tak se kroutí jako hadi a běda, když na autě najdou něco, co tam nesouhlasí podle vinu, tak dojde i na kontrolu identifikátorů a nakonec přijdeš o auto jako já. :evil:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od Mára_VR6 »

Já mám Uniqu a už mi hradily, asi 90t. Trochu jsem je musel honit, ale mám tam známou :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od StandaS »

Mára_VR6 píše:Já mám Uniqu a už mi hradily, asi 90t. Trochu jsem je musel honit, ale mám tam známou :wink:
No já mám BOHUŽEL zase Uniqu, protože jsem kupoval auto na úvěr a tam ji vybrali, protože vycházela opravdu nejlépe a možná to bude ještě zajímavé. Budu se s nima ještě soudit ohledně proplacení pojistné události (což se jim nechce, protože to auto které jsem prý pojistil nebylo to auto) a obráceně když to nebylo to auto, jak tvrdí, tak musí být celá pojistná smlouva neplatná a budou muset vrátit prašule, co jsem jim za pojištění zaplatil. Bude to ještě zajímavé. Nyní tam mám pojištěného dalšího pašíka. :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

xklikas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 06.10.2009 12:05
Bydliště: Střední čechy

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od xklikas »

Jirik.G píše:Tak a je to doma, od soboty jsem novým majitelem C3 Comfortline, 1.9TDi, bus.paket, černá metalíza, fotečky dodám až budu mít chvilku.

Ted´ právě řeším pojištovnu, obešel jsem Generali, Českou pojiš., Allianz, Direct, Uniqa a Kooperativu. Na 99% volím Uniqu, nabídli asi nejlepší podmínky.

Ahoj,chtěl jsem se oplat jaké jsou ty nejlepší podmínky?

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od StandaS »

xklikas píše:
Jirik.G píše:Tak a je to doma, od soboty jsem novým majitelem C3 Comfortline, 1.9TDi, bus.paket, černá metalíza, fotečky dodám až budu mít chvilku.

Ted´ právě řeším pojištovnu, obešel jsem Generali, Českou pojiš., Allianz, Direct, Uniqa a Kooperativu. Na 99% volím Uniqu, nabídli asi nejlepší podmínky.

Ahoj,chtěl jsem se oplat jaké jsou ty nejlepší podmínky?
No jaké by asi mohly být? :158: Udělají ti pojistku levněji, nežli ostatní. Já jelikož jsem ji nechtěl, tak další dvě byly o 5 a 8 tisíc dražší. Protože mám úvěr na 5 let, tak jsem to neřešíl a zvolil jsem ji, ale otevírá se mi kudla v kapse. :evil:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

xklikas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 06.10.2009 12:05
Bydliště: Střední čechy

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od xklikas »

StandaS píše:
xklikas píše:
Ahoj,chtěl jsem se oplat jaké jsou ty nejlepší podmínky?
No jaké by asi mohly být? :158: Udělají ti pojistku levněji, nežli ostatní. Já jelikož jsem ji nechtěl, tak další dvě byly o 5 a 8 tisíc dražší. Protože mám úvěr na 5 let, tak jsem to neřešíl a zvolil jsem ji, ale otevírá se mi kudla v kapse. :evil:
Zajímalo by mě kolik to stalo,když jsou to nejlepší podmínky.Já to udělal u český a mám POV+Sklo+HAV-allrisk za nějakejch cca 14000 ročně na částku 320000 s 1%(1000Kč) spoluúčastí.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od StandaS »

xklikas píše:
StandaS píše: No jaké by asi mohly být? :158: Udělají ti pojistku levněji, nežli ostatní. Já jelikož jsem ji nechtěl, tak další dvě byly o 5 a 8 tisíc dražší. Protože mám úvěr na 5 let, tak jsem to neřešíl a zvolil jsem ji, ale otevírá se mi kudla v kapse. :evil:
Zajímalo by mě kolik to stalo,když jsou to nejlepší podmínky.Já to udělal u český a mám POV+Sklo+HAV-allrisk za nějakejch cca 14000 ročně na částku 320000 s 1%(1000Kč) spoluúčastí.
Mám to samé jako ty, akorát spoluúčast 5000 a platím 11000
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Mr.Slim@k
Závodník
Závodník
Příspěvky: 610
Registrován: 04.01.2009 17:20
Bydliště: Kdesi na VWysočině

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od Mr.Slim@k »

Zdarec

Já mám mazla přihlášenýho u ČSOB POV+všechny skla 5900 ročně. Může se to zdát někomu moc, ale česká se mnou vyjebala tak jsem přešel.

Zdarec

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od Sullaco »

Ahoj, už několik let když potřebuju cokoliv pojistit (auto, moto, loď) tak vždycky kontaktuju tuhle paní, pracuje ve firmě, která zastupuje pojišťovny co se týká sjednávání pojistek. Kolikrát mi dohodila opravdu perfektní pojistku, neboť mají od pojišťoven různé akce, ke kterým se kolikrát normálně člověk nedostane. Kontakt: dankova@eurola.cz Zkus to a uvidíš co ti vypočítá. Kdyžtak napiš, že jsi od Bandiťáka z Teplic. Bude vědět.

PS: doufám, že to nebude bráno jako reklama :wink:

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od zajda82 »

Mr.Slim@k píše:Zdarec

Já mám mazla přihlášenýho u ČSOB POV+všechny skla 5900 ročně. Může se to zdát někomu moc, ale česká se mnou vyjebala tak jsem přešel.

Zdarec
Česká se mnou vyjebala taktéž. Cokoli jen NE Českou Pojišťovnu!!!

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: ...na co si dát pozor ??

Příspěvek od pásovec »

Hm :-(

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“