kontrolka airbagu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.08.2009 16:23

kontrolka airbagu

Příspěvek od sam »

prosim o radu mám passata r.v 2006 2.0 Tdi 103 kw rosvítila se mě kontrolka airbagu :cry: poradte jak odstranit závadu

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: kontrolka airbagu

Příspěvek od Mára_VR6 »

Odpovím ti jako každý - jedině na VAG a tam zjistit závadu a pak začít řešit.
A takových to témat je všude nespočet, takže příště použij tlačítko HLEDAT http://www.vw-club.cz/search.php?keywor ... uthor=&fid" onclick="window.open(this.href);return false;[]=62&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Hledat

http://www.google.cz/search?hl=cs&clien ... Hledat&lr=" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

milvlader
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.08.2009 13:19

Re: kontrolka airbagu

Příspěvek od milvlader »

Taky jsem to měl, chyba byla ve svorkovnici.To mi řekli v VW servisu.

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: kontrolka airbagu

Příspěvek od romanx »

milvlader píše:Taky jsem to měl, chyba byla ve svorkovnici.To mi řekli v VW servisu.
To je běžný stačí blbě něco položit pod sedačku nebo kopnout do oblasti svorkovnice pod sedačkou a ty konektory blbě vedou tak to hodí chybu.....jeď na vag a nech to smáznout pokud to nic jinýho nebude......jediná rada je prý ty konektory proletovat natvrdo a je prý pokoj..... :D :D :D :D

sam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.08.2009 16:23

Re: kontrolka airbagu

Příspěvek od sam »

díky díky díky napichnu to na VAG a dám vědět

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“