R-Line Volant DSG

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

R-Line Volant DSG

Příspěvek od zajda82 »

Zdar,
před měsícem jsem si koupil olítanou paštiku z dovozu, je to 2.0 TDI 103KW DSG. Rok výroby je 05 páč na lepčího hold nezbylo.

Je to comfortline, takže už jsem začal laborovat s vylepšováním. Narazil jsem na tenhle multi volant s DSG pádly. Vypadá dobře:

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=p ... Volkswagen

Moje otázka zní: pude na to airbag ze současného tříramenného multifunkčního volantu?
Co DSG pádla, budou / nebudou fungovat když tam předtím nebyly?

A když už otravuju tak další vylepšeníčko:

http://cgi.ebay.de/Lederausstattung-Sit ... 286.c0.m14

Kompletní interiér. Co výměna, budou tam nějaké záludnosti nebo překvápka?

Dík

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od Envio »

Kdyby sis ty prachy radši nechal a investoval je do lepšího Passata už v základu, udělal bys líp..

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od zajda82 »

proti tomu nemůžu ríct ani popel, jenže tyhle prašule jdou postupně, ač je to OT řeknu jak jsem k tomu vůbec přišel:

6.5 2009 jsem si byl v salónu vyzvednou fungl novýho Golfa VI v perleťové modré, moc pěkné autíčko, strašná radost, čekačka 3 měsíce
6.7 2009 (jo na den přesně) mi na slovensku (respektive přítelce, která řídila) vjel do cesty multikárista na dálničním přivaděči, bylo to zhruba 5 metrů před autem v 90 km rychlosti, auto totálka, my jako posádka jsme vylezli po svých, auto odvedlo neuvěřitelnou práci v 90 pětkách to už neni pr**l

pojišťovna nás ojebala......
najednou jsme zůstali bez auta.....

tak jsem se sebral a šel koupit nové, z předchozích důvodů se prostě nedalo nic vymejšlet a auto bylo potřeba hned

tak si chci udělat radost aspoň tím, že si ho vymazlim (časem) a nebo ho vymazlim jen na půl a prodám, a nebo ho nevymazlim vůbec, co já vim, pointa je v tom, že mě to bude bavit
:wink:

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od Envio »

Tak to pak chápu.. :) Ale jinak pěkná smůla teda.. :| Šestky Golfa škoda, ale hlavně, že jste oba zdraví.. :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od TNT »

Bag jde v pohode, je to stejny...

Kdyz nepujdou padla, tak jeste vymenit podvolantovku. :wink:
Zkus jednotku nakodovat na padla, uvidis co ti napise..kdyz pujde prekodovat,mela by to umet. Kdyz ne, vymenit... :)

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od krucinal »

Můžu vědět jaká pojišťovna? 8O 8O

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od zajda82 »

jasně, byla to all mighty Česká Pojšťovna
už nikdy víííííc! :?

Mazel stál 430, pojišťovna za totálku vyplatila 260 a to byla spoluúčast jen 5 procent, zbytek prý je hodnota vraku a amortizace. Auto bylo starý 60 dní a mělo najeto 5800. Hold maj skvělý výpočty.

Vrak nikdo nechtěl, je zdemolovaný VIN a Golf VI je prý moc nový i pro ty umělce co se z toho pokouší udělat nový auto. Asi jsme byli první totálka ve střední evropě :D

Uživatelský avatar
krucinal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 260
Registrován: 10.04.2008 21:23
Bydliště: Třeboňsko

Re: R-Line Volant DSG

Příspěvek od krucinal »

wauuuu :x :x tak to je masakr.Nemám slov..................

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“