Porucha elektroinstalace??

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Porucha elektroinstalace??

Příspěvek od romanx »

Ahoj, včera jsem sundal kryty mlhovek s tím že mi nehoukala jedna z houkaček. Nic jsem ještě neudělal asi snad jen kromě toho že jsem zatáhnul za konektory na houkačkách a chtěl sem zkusit která z nich nehouká. Zasunul jsem klíček a ono nic. Šlo pustit jen rádio a na palubce to vypadalo jako když klíček zasunu do první polohy a ne do polohy pro zapnutí "zapalování".Pojistky O.K.a auto mrtvý. Tak mi napadlo odpojit mínus pol na baterce a chvilku počkat. Po připojení auto šlo normálně natočit teda ještě jsem musel popojet než zhaslo ESP a posilovač což je normální. A od tý doby jezdí bez problémů. Může mi to někdo logicky vysvětlit co mají houkačky společnýho s napájením celého auta????

3C BKP 16 ventil sedan

PS: Nějak mi to auto začíná s..t :( zlatá B5.... :evil:

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Porucha elektroinstalace??

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: taky :twisted:

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha elektroinstalace??

Příspěvek od Palko »

s houkačkou nehledej souvislost, spíš začni šetřit pokud nemáš auto v záruce, čeká tě v budoucnu návštěva servisu :lol:
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Porucha elektroinstalace??

Příspěvek od romanx »

Palko píše:s houkačkou nehledej souvislost, spíš začni šetřit pokud nemáš auto v záruce, čeká tě v budoucnu návštěva servisu :lol:
Na vagu byla zjištěna závada immobilizéru ale vyčetl mi jí někdo jinej když mi dával nový turbo a hned jí smazal takže nevím co konkrétně tam bylo.....jinak od té doby je ready.....zatím....

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“