Kódování ABS u 1.9 TDi rv.2007

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Kódování ABS u 1.9 TDi rv.2007

Příspěvek od Barthez »

Zdarec panové,

pořebuji radu. Měnil jsem ABS na pásovci :-(. Řeklo mi pááá a když jsem si chtěl opsat staré kódování, tak už tam byla sama nula. Pamatuji si, že pred časem jsem tam měl něco a to jsem tam teď nacvakal, ale to je špatně. Mám abs se všim co jde. ABS EDS ESP...... Může se mi někdo prosím podivat do diaga? Duležité je aby auto nemělo automatické brzdeni a bylo určené pro evropu.

Díííík.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kódování ABS u 1.9 TDi rv.2007

Příspěvek od newmann75 »

Barthez píše:Zdarec panové,

pořebuji radu. Měnil jsem ABS na pásovci :-(. Řeklo mi pááá a když jsem si chtěl opsat staré kódování, tak už tam byla sama nula. Pamatuji si, že pred časem jsem tam měl něco a to jsem tam teď nacvakal, ale to je špatně. Mám abs se všim co jde. ABS EDS ESP...... Může se mi někdo prosím podivat do diaga? Duležité je aby auto nemělo automatické brzdeni a bylo určené pro evropu.

Díííík.

zkus tady : http://de.openobd.org/vw/passat_3c.htm#03" onclick="window.open(this.href);return false;
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kódování ABS u 1.9 TDi rv.2007

Příspěvek od Barthez »

newmann75 píše:
Barthez píše:Zdarec panové,

pořebuji radu. Měnil jsem ABS na pásovci :-(. Řeklo mi pááá a když jsem si chtěl opsat staré kódování, tak už tam byla sama nula. Pamatuji si, že pred časem jsem tam měl něco a to jsem tam teď nacvakal, ale to je špatně. Mám abs se všim co jde. ABS EDS ESP...... Může se mi někdo prosím podivat do diaga? Duležité je aby auto nemělo automatické brzdeni a bylo určené pro evropu.

Díííík.

zkus tady : http://de.openobd.org/vw/passat_3c.htm#03" onclick="window.open(this.href);return false;
stránka dobrá, ale vylozeně kódovani ABS tam neni. Zakladní nastavení po výměně ABS mám už zasebou..... kodování nového abs mam myslím 0013569, ale to mi nakoduje ručku na koncove číslo 12 a ja potřebuji 11. Přímo v diagu mi 53 na 11 nakodovat nejde, tak si mysím, že to je tím kodováním ABS....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kódování ABS u 1.9 TDi rv.2007

Příspěvek od Barthez »

Tak včera všechno vyřešno. Musel jsem ještě nakódovat 53ku a pak vše bylo v cajku. Kódování 03ky jsem si nakonec odvodil :-). Takže díky.....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Kódování ABS u 1.9 TDi rv.2007

Příspěvek od newmann75 »

Barthez píše:Tak včera všechno vyřešno. Musel jsem ještě nakódovat 53ku a pak vše bylo v cajku. Kódování 03ky jsem si nakonec odvodil :-). Takže díky.....

no vidíš,šikulka :-)
CC 2014
1.4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“