tlačítko kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

jo na srazy bych prijel az zase neco bude ale mam hodne malo casu tak uvidime ale natocil jsem male video sice kvalita je na nic ale koukni se.
http://www.youtube.com/watch?v=SObtC2qvK3A" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od mrmaryII »

Nebolo by od veci este dorobit zatvaranie aj z vnutra. Je na to taky maly modul. Myslim na kufatec.de som to videl predavat.

To cernytdi: prave sa mi podarilo celkom dobre kupit motory na tie vrata, ale montovat to budem cele neskor, nemam teraz velmi cas. Chcel som sa len opytat, ci mas nejake specialne doporucenia, coho sa vyvarovat, pripadne co urobit inak ako to ma alex na nete?
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od Allbacore »

mrmaryII píše:Nebolo by od veci este dorobit zatvaranie aj z vnutra. Je na to taky maly modul. Myslim na kufatec.de som to videl predavat.
Myslis zatvaranie klucom, ze? Lebo taky modul ma kufatec... :arrow:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od mrmaryII »

Presne ten modul :)
Zatvaranie z vnutra by nemal byt problem. Neviem ci je mozne v serii zatvorit tie dvere aj z miesta vodica, ale ak nie, tak to tiez nebude problem doriesit.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od Allbacore »

mrmaryII píše:Presne ten modul :)
Zatvaranie z vnutra by nemal byt problem. Neviem ci je mozne v serii zatvorit tie dvere aj z miesta vodica, ale ak nie, tak to tiez nebude problem doriesit.
Neda sa :( zatvroit sa da len tlacidlom na kufri. (Asi preto aby si niekoho nepricvikol :gey: :twisted: )
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

mrmaryII píše:Nebolo by od veci este dorobit zatvaranie aj z vnutra. Je na to taky maly modul. Myslim na kufatec.de som to videl predavat.

To cernytdi: prave sa mi podarilo celkom dobre kupit motory na tie vrata, ale montovat to budem cele neskor, nemam teraz velmi cas. Chcel som sa len opytat, ci mas nejake specialne doporucenia, coho sa vyvarovat, pripadne co urobit inak ako to ma alex na nete?

1)Musis se predem kouknout na tvoje panty jestli maji malou diru se zavytem jestli jo tak se menit nemusi bylo tak u me
2)Nejdrive nez nasadis ty motory tak tam nasad to tesneni mezi karosou a motorem a az bude dobre sedet tak si tam nastrc tu zaviraci packu a pak motor musis tou packou trochu hejbat sem a tam aby zalezla na motor u utoho koukat aby to tesneni dobre sedelo to je takovi trochu blby clovek by potreboval dlouhy a slaby prsty je tam hodne malo mista ale da se to zvladnout.
3)ja jsem jednu sobotu nejdrive udelal ty dvere od kufru to tlacitko ty draty navedl do kabiny .Druhou sobotu kabely ze predu do zadu , treti sobotu motory a propojil jsem kabelaz kterou jsem si doma udelal ve volnej hodinach.
4)dvere jdou otevirat a zavirat i s motorama bez proudu jde to trochu hur ale da se stim zit nez se to propoji.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od pásovec »

Podle me, ked kupis ten modul, tak to maka i z vnuntra.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od mrmaryII »

Diky moc Davide. Budem to robit neskor, teraz na to fakt nemam cas, ale ak by som narazil na nejaku zaludnost mozem sa ozvat?

To Pásovec: Ten modul stoji 169€ :) Vyhnem sa tomu a vyriesim to vymenou koliskoveho prepinaca na dverach. Cize to bude fungovat, ako na oknach. Potiahnes a pojde hore, potlacis dopredu a pojde dole.
Ten modul od Kufatec, za bezpecuje zatvaranie pomocou standardneho dialkoveho ovladaca k autu, ale to asi prezijem, ak to nebudem mat :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

ten modul uz jsem videl na eBay za 119€ ale neni to moc dobre protoze to rusi funkce tech dveri napriklad kdyz mas prives tak se dvere neodevrou nebo kdyz doneceho narazy pri odevreni zustanou stat a kdyz namontujes ten modul tak tyhle funkce nefungujou proto jsem se na to vykaslal.Jednomu mojemu kamosovi to vybijelo baterku.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od mrmaryII »

Na ich stranke pisu o tom, ze povodne funkcie nebudu ovplynene vobec, tak neviem, asi by sa mohol na toto ten kamos odvolat a nech to riesia.

Product Description:
Comfort trunk closing module to close the hatchback using the original remote.
By pushing the open or close button on the remote twice the hatchback will open and close fully automated.
Factory fitted features will not be affected at all.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

no to jsme uz skusili a oni nam rekli ze zalezi na canbus jednotce jaka je software a me pripadalo ze otom uz vedeli ja to nechci radsi to mam origo funkce.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od mrmaryII »

Ja tiez nie, stoji to vela na to, co to dokaze :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

jestli by nekdo potreboval komletni kabel na to elektricky zavirani kompletne i konektorama hotvej jen zabudovat tak dejte vedet stoji komplet 30€ a do cech 3 € posta uplne novej mam 3 kusi doma propoji oba motory can bus a ten spodni motorek a draty do pojistek.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“