tlačítko kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

tlačítko kufru

Příspěvek od koren.sl »

lidi pomoc už jsem z toho jelen, mám čerstvě pasata 2.0 tdi variant a nejsem schopen přijít na co je a jak má fungovat tlačítko se simbolem kufru umístěné na dveřích řidičevedle tlačítka uvolnění víčka pal nádrže, mi na to tlačítko kufr nijak nereaguje. návod k autu nemám, tak mi to prosím někdo objasněte.

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od zbuj »

Vitam, tak tlacitko ve dverich ridice ma fungovat k otevreni kufru samozdrejme :roll: nevim jak to je u kombajnu, ale u sedanu po zmacknuti tlacitka se ti kufr samocine otevre pokud nejsou pisty vysmajdlane :mrgreen: a u kombajnu jsou myslim dva druhy otevirani a to bud man. nebo automaticky tlacitkem se sam otevre i zavre (tohle tlacitko je potom v zadu nadverich....) takze kazdopadne pokud to zmacknes a nic to nedela tak je to asi v :gey:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od Mára_VR6 »

Pokud to funguje jak si myslím, tak pokud máš klíček v zapalování, jsou zaplý kontrolky, nebo je nastartovanej motor tak kufr nejde z venku otevřít - pojistka proti vykradení na semeforu nebo v koloně. V tomto případě použiješ toto tlačítko. :wink:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od passat14 »

sedis v nastartovanom aute tak ti kufor zvonku nikto neotvori az pokial ho neodistis ty kufor zvnutra tlacitkom,ako pise Mara,proti vykradnutiu.ak otvoris dvere,aj spolujazcove,napr.,tak otvoris manualne aj kufor bez pouzitia tlacitka vo dverach.
ak mas el.otvaranie kufra tak tlacitkom na kufri a asi aj tym vo dverach..neviem

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od 777Matess »

Taky bych se zeptal na ten knoflík. Zřejmě mi taky nefunguje, ale není to můj největší problém. Zajímá mě, zda se do Passatu Variant montuje samočinné otevírání pátých dveří a pokud ano, jestli se to dá za rozumný peníz domontovat. Tedy pokud to tam již nemám a je to nefunkční.
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od Allbacore »

777Matess píše:Taky bych se zeptal na ten knoflík. Zřejmě mi taky nefunguje, ale není to můj největší problém. Zajímá mě, zda se do Passatu Variant montuje samočinné otevírání pátých dveří a pokud ano, jestli se to dá za rozumný peníz domontovat. Tedy pokud to tam již nemám a je to nefunkční.
ano montuje sa to, mam to ja...ono vsetko sa da domontovat to iste vies, ale tato uprava vyjde na dost (aj casu) :?
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od 777Matess »

Předpokládám že je někde pod tapicíruňkem střechy nějaký lineární motor, nebo je to jinak?
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od Allbacore »

777Matess píše:Předpokládám že je někde pod tapicíruňkem střechy nějaký lineární motor, nebo je to jinak?
jj myslim ze dve servomotory...neviem ti pvoedat presne lebo nemam pri sebe programy do ktorych by som sa pozrel
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od mrmaryII »

Ano su to dva motory, napr. tieto 3C9827383A a 3C9827384A, k tomu kabelaz, tlacidlo, panty, zamok a par drobnosti na uchytenie kabelaze, spony... Najnakladnejsou castou su motory. Jeden funglac stoji 310€. No a kodovat.
Je to pomerne nakladne a narocne na montaz, ale zbieram veci, aby som to mal :)
Naposledy upravil(a) mrmaryII dne 28.12.2009 12:04, celkem upraveno 1 x.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od pásovec »

Je to majstrštyk to tam dostat a aby to vše fungovalo tak jak má, cernytdi by mohl vyprávět... Jinak taky mě to láká, ale není to nic lehkého a ani úplně levného :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

jak uz nas cheff pasovec rekl ja jsem to dodelal a funguje to super tezky to neni do predu potrebujes navict jen dva kabely + pro motor na zavyrani a + pro motor co odevyra ,can bus se da vzit od opc nebo jednotky tazneho zarizeni ale kdo ma zajem muzu poslat elektrickej planek musi se trochu montovat hodne rozabrat oblozeni atd.ale kdo uz neco na pastice dodelal ten to zvladne .

Uživatelský avatar
Dyndais
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Kladno

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od Dyndais »

hmmm, zajímavý a na kolik tě to vyšlo komplet????

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od pásovec »

Tak to jsi me uklidnil, ze to neni az tak tezky. Mozna budu prece jen schanet ty motory :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od cernytdi »

zas tak tesky to neni uz je v aute vsechno pripravene sunda se oblozeni stropu vzadu v kufru jenom ta lista a pod ni jsou ty haltery na motory ty se tam zasunou a zvenku zahaknou do tech pantu ktery se musi mezi ty panty a motor na sadit maji takovy zoubky na na druhy strane se prisroubujou k tem starym pantum od dvery kufru .U me uz byli ty panty co jsou na elektricky zavirani namontovany tak ze jsem je nemusel menit ,pozna se to kdyz se sunda ten deckel na tech pantech tak je videt na tom pantu mala dira se zavitem .Jeste se musi sundat oblozeni drveri od kufru a tam prodratovat to tlacitko na zavirani kufru a ty draty navitst do kabiny to bylo podle me to nejtesi, motory a ty mali mezi panty jsem mel asi za hodinu hotovi .
Motory se casto obevi na eBay ja jsem je sehnal komplet za 100€
Male dili jako vypinac a ty mali panty nestoji tolik jeste si 3 konektory par dratu a zapojit podle elektroplanku
na alexovo strance je navod ale je bez obrazku a vnemcine ale pul praci co tam je napsano se nemusi delat.

777Matess
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 29.11.2009 14:57
Kontaktovat uživatele:

Re: tlačítko kufru

Příspěvek od 777Matess »

Super, dám si to do záložek ... vidím to tak na jaro, že se s tím začnu zabývat.

to cernytdi: jezdíš někde na srazy, nebo kde bych se mohl aspoň mrknout, jak ti to chodí
*-_-*-_-*-_-*-_-*-_-*

... není auto jako auto ...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“